mäekristall

Mäekristall on olnud iidsetest aegadest kasutusel erinevates kultuurides- indiaanlaste, aborigeenide, hiinlaste, indialaste, türklaste ja lõuna-ameeriklaste juures- ning seda tänapäevani. Seda kristalli on kasutatud kanaldamiseks, mediteerimiseks ning ravitsemiseks.

Tänapäeval on mäekristall kasutuses laialdaselt tehnoloogias- LCD ekraanidel (liquid crystal display- inglise keeles), käekellades, arvuti- ja telefoni mikrokiipides. Mäekristall ja selles sisalduv ränidioksiid aitavad salvestada informatsiooni. Sestap on mäekristall tuntud ka kui “programmeerija” ning soovide teele saatmise kristall.

Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”. Kuna ta on läbipaistev, sisaldab ta endas kogu värvispektri kiiri; see aga tähendab, et ta saab ravida kõiki tšakraid.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib kogu meie olemist. Mäekristall aitab muundada negatiivsena kogetavat energiat ning annab meile juurde värsket ja puhast. Mäekristall on tubli abiline mediteerimisel ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kristall aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju:

  • Kristallmaatriksites kasutatakse mäekristalli tippe välises ringis, et maatriksit võimendada;
  • kristallivee tegemisel võimendab ta samuti teiste kristallide toimet; mäekristalli võib panna otse vette või ümber kannu/klaasi;
  • teraapias asetatakse tšakral oleva kristalli ümber mäekristalli tippe, et anda sellele lisajõudu
  • jne!

Näitan kõiki 14 tulemust