Scroll Top

blogi päevik

Tere, maagilise maailma sõber!

Kas ka Sina tunned, et elus on rohkem kui silmaga näeme? Soovid avastada kristallide laia ja põnevat maailma? Mis on see müstiline “kõhutunne”, mis ütleb meile ei või ja?

Koidukuma Päevikus soovime heita valgust maagiliste teemadele, kuid lisaks esoteerilisele küljele ka teaduslikust vaatenurgast. Kuidas töötavad kristallid? Mismoodi saab heli energeetiliselt puhastada?

Mõni ütleb kõige selle kohta, et see on voodoo, mõne jaoks on see loodusega kooskõlas elamine. Meie põhiline eesmärk on saavutada elus tasakaal ja olla õnnelik!

…ja kui hunnikute viisi kive seda teha aitavad, siis nii saagu!

spirituaalsed sümbolid amulettidel: Hamsa & Nazar
10 sept.: KAITSVAD SÜMBOLID AMULETTIDEL: HAMSA & NAZAR

Kaitsesümbolid on sümbolid, mida inimesed kasutavad erinevates kultuurides ja uskumustes, et end kaitsta negatiivsete energiate, halva õnne või kurjuse eest. Need sümbolid usutakse omavat võimu hoida eemal negatiivsust ning tuua õnne ja kaitset.

kristallid tähtkujudele
21 veebr.: MILLINE KRISTALL SOBIB MINU TÄHTKUJULE?

Kas ka Sina valid kristalle enda tähtkujule vastavalt?
Selles ei ole midagi halba, AGA- see on väga üldine ja ei pruugi sugugi minna kokku sellega, mis energiat Sa hetkel tõeliselt vajad enda ellu.

tähelapsed...
18 sept.: Tähelapsed ehk star seeds

Tähelapsed on pärit mõnelt teiselt planeedilt või galaktikast ning nad on tulnud Maale, et viia läbi endale määratud viisil suurem missioon-  inimkonna aitamiseks, et tõsta rahva ja planeedi vibratsiooni.

sage smudge
28 apr.: Salvei & palo santo kasutamine

Taimed on olnud läbi aegade olulisel kohal ravitsemisel, puhastamisel ning rituaalides. Selleks on eri viise ning üheks neist on nende põletamine ja sellest tekkiva suitsuga tossutamine.

Kuigi salvei ja palo santo on meie jaoks eksootilised taimed, võib öelda, et nad on võitnud inimeste südamed üle kogu maailma.

10613158_446836638791842_4569484805026749359_n
25 jaan.: KRISTALLIDE TEKKELUGU

Kuigi paljud kristallid näevad välja nagu nad oleks hoopis mõne andeka kunstniku üliloov kätetöö, on tegemist tõepoolest emakese Maa omaloominguga.

Kristallid tekkisid üheaegselt Maaga ning on muutunud koos planeedi enda muutumisega.

kivid ja kristallid
30 sept.: Kristallid, kivid, mineraalid- mis on mis?

Kristallisõprades külvab segadust süvitsi asja uurima hakates erinevate nimetuste kasutamine- “kristallid”, “mineraalid”, “poolvääriskivid” ja lihtsalt “kivid”. Mis on mis? Kas need kõik tähendavad olemuselt ühtsama? Kuidas neil vahet teha?

7 viisi kodu energeetiliseks puhastamiseks | Koidukuma maagiamaailm
07 mai: 7 VIISI KODU ENERGEETILISEKS PUHASTUSEKS

Kodu on meie kindlus. Et seal valitseks hea sisekliima, ei piisa vaid füüsilisest koristusest – vaid tasub teha ka energeetilist. Paljud meist teevad seda juba intuitiivselt, põletades küünlaid ja viirukeid või kuulates kõrgsageduslikku muusikat. Kodu energeetiline puhastamine ei ole keeruline ning lisades selle juurde taotluse või palve, on see tegevus veelgi mõjusam.

etEstonian