Scroll Top

Tähelapsed ehk star seeds

Pilt: Thomas Ciszewski

Kas tead seda tunnet, kui tekib koduigatsus – aga mitte kodu kui füüsilise ruumi, vaid mingi koha järgi, mis ilmselt sellel planeedil ei asu? Ehk siis teisisõnu Sa tunned, et oled justkui „kuskilt mujalt” pärit, kaugelt galaktikast?

Mul aeg-ajalt ikka esineb seda ning viimastel päevadel nii intensiivselt, et tekkis sisemine tung sellest kirjutada. Olen õppinud seda, et kui selline tung tekib, siis on kuskil vähemalt üks silmapaar, mis seda märkama peab ning kelle hinge see puudutab…ja sellest ühest piisab, et toetada.

Teemaks on siis Star seed ehk tähelapsed.

Internetis on loendamatul hulgal kirjatükke sellel teemal;  erinevad omadused, mis tähelastele omased on, et hõlbustada identifitseerimist. Nagu ikka, siis intuitiivsel inimesel tekib sisemine tunnetus ehk resoneerimine sellega, mis on temaga kooskõlas. On tunnusjooni, mis enda puhul ei pea paika, aga ilmselt peavad need paika kellegi teise kohta. Me ei saagi olla copy-paste, sest lõppude lõpuks oleme me igaüks unikaalsed.

Palun võta sellest postitusest kõik, mis Sinuga resoneerub ning jäta see, mis ei resoneeru. Absoluutset tõde ei ole olemas, aga me saame panna oma maailmapildi kokku killukestest siit ja sealt, mis just meid kõnetavad.

NB. Kõik kristallide soovitused siin postituses on valitud intuitiivselt; endale kristalli valimisel soovitame alati lähtuda isiklikust sisemisest tunnetusest.

KES ON TÄHELAPSED ehk star seeds?

Tähelapsed tunnevad sageli koduigatsust koha järgi, mis ei asu siin planeedil. Nad vaatavad tähistaeva poole ning otsivad sealt tuttavat koduteed…

Tähelapsed on pärit mõnelt teiselt planeedilt või galaktikast ning nad on tulnud Maale, et viia läbi endale määratud viisil suurem missioon-  inimkonna aitamiseks, et tõsta rahva ja planeedi vibratsiooni. Nad on tulnud, et muuta ja murda iganenud struktuure ja süsteeme, viia inimene tagasi loodusele lähemale ning õpetada elamist südame järgi.

Pilt: internet

Elu tähelapsena võib olla omaette väljakutse, sest maailmas toimuvad koledused haavavad nende hinge, nad on väga emotsionaalsed ning kui ei ole veel leidnud päris enda olemust ja „teemat”, võivad nad kalduda depressiivsusele ning lausa suitsiidsusele- sest tunnevad, et nad ei kuulu ja sobitu siia ühiskonda.

Tähelapsed jaotuvad kolmeks: indigod, kristalli- ja vikerkaarelapsed. Tunnusjooned, mis viitavad tähelapseks olemise kohta:

 • Tugev empaatiavõime– olgu see teiste inimeste, loomade, keskkonna vm suunas. Sa võid läbi elada teiste inimeste emotsioone, kannatusi ja valu. Empaatiavõime avaldub ka oskuses end teise inimese kingadesse asetada ja seeläbi ei ole me tähelastena nii kriitilised ja kiired hinnanguid andma teiste elude suhtes.
 • Intuitsioon– Sa lähtud pigem sisemisest tunnetusest kui ratsionaalsust. Sa oskad inimesi läbi näha ning tajud nende halbu kavatsusi. Sa usaldad oma kõhutunnet kui miski on kahtlane.
 • Veidrus– see „mujalt pärinemine” teeb meist omamoodi imelikud inimesed. Oled elu jooksul kogenud, kuidas Sindki peetakse „hulluks”, „imelikuks” või „veidrikuks”. Olenevalt kuidas Sa end ise vastu võtad ning kui palju hoolid teiste arvamusest, võib see Sind panna end tundma ebamugavalt või hoopis vastupidi- Sa lausa naudid erinevaks olemist.
 • Spirituaalsus – Sind huvitab vaimne areng, universumi seadused, hingede ülesanded/lepingud ning metafüüsika. Sa mõistad, et oleme tervik- keha, hing ja meel on tihedas koostöös. Sul on loomulik anne või soov suunata enda ümber olevaid inimesi vaimsusele- küll aga mitte pealesuruvalt. Sa saad jagada teistsuguseid vaatenurki ja juba seeläbi seemneid istutada.
 • Sügavus– pinnapealsus ning tühi jutt ja klatš ei paelu Sind. Sa tahad vaadata asjade sügavamat olemust. Mis on elu mõte? Miks ma siin olen? Mis õppetundi üks või teine situatsioon endas peidab? Sa otsid vastuseid.
 • Mässumeelsus– Sa ei taha, et Sind surutaks raamidesse. Sa tunned, et mingid süsteemid on iganenud ja korrumpeerunud ning neil ei ole siirad huvid. Sinu jaoks 9-5ni tööl käimine, et elada, hingetu elu. Sa ei taha võtta ravimeid kohe kui mingi terviseprobleem pead tõstab ega õppida asju, mis Sind ei huvita. Sa kahtled meediaväljaannete sisus või eelistad uudistest üldse eemal hoiduda. Sa võisid olla lapsena väga isepäine ning Sind oli raske “kasvatada”. Tegelikult on see mässumeelsus meile ülioluline omadus, et oma missiooni läbi viia, seega tervitagem seda avatud kätega.
 • Psüühilised anded– siin on väga lai spekter, kuidas need avalduda võivad. Võib-olla tajusid juba lapsena enda ümber “nähtamatuid” hingi? Näed/kuuled/tajud asju ette; tunned ja oskad suunata inimese energiat; oskad energeetiliselt tervendada; teed astraalrännakuid või oskad liikuda teistes dimensioonides. Sinu jaoks on paranormaalne hoopiski “normaalne”.
 • Missioon– Sa tunned, et tahad kuidagi „maailma päästa”. Kuigi laias laastus on meie missioon sama- aidata tõsta planeet Maa vibratsiooni, siis individuaalselt on meil erinevad viisid, kuidas me seda teeme. Kui me oleme leidnud endale sobiva viisi, kuidas oma missiooni siin Maa peal ellu viia, siis on meil siin lihtsam eksisteerida, sest me teame oma eesmärki ja see on läbi elu viiv kannustav jõud.
 • Looduslähedus– Sulle meeldib olla palju looduses, kus saad oma akusid laadida ning jah- ka puid kallistada ning samas teeb Sulle väga haiget see, kuidas loodust inimkonna poolt rüüstatakse ning ei austata. Ilmselt meeldib Sulle koguda looduslikke suveniire ehk sulgi, kivikesi, teokarpe, huvitavaid oksi jms, mida endaga koju kaasa viia või talismanidena kasutada.Linnakeskkond võib Sulle olla väsitav ning hektiline, aga kui Sa pead seal olema, siis igatsed pidevalt sealt eemale saada.
 • Loomingulisus- pead saama end loominguliselt väljendada, muidu sured* (*üledramatiseeritud)! Olgu selleks kunst, muusika, tantsimine, disain, fotograafia või miljon muud asja- kui see pole Sinu põhitöö, siis vajad seda enda tasakaalustamiseks, et tunda end elava ja ühtlasi- kasulikuna. Võib-olla oled juba leidnud “selle miskise”, mille läbi end väljendada ning maailma muuta.
 • Tervendav aura– Sa tõmbad ligi loomi ja lapsi ning inimesi, kes vajavad toetust. Võid olla just see inimene, kelle juurde sõbrad ja tuttavad pöörduvad oma muredega, sest nad tunnevad, et on Sinu läheduses hoitud. See omadus teeb meist professionaalsel alal head terapeudid, sotsiaaltöötajad, õpetajad ja muud spetsialistid, kes töötavad inimestega.

See loetelu ei ole mõistagi lõplik, vaid on eelkõige koostatud tihedalt enda kogemusele toetudes.

Pilt: internet

INDIGOHINGED

Suurem osa indigohingi hakkas sündima 1970ndatel (aga ka varem ja hiljem). Indigo nimi tuleneb nende ühisest indigo auravärvist, mis korrespondeerub kuuendale tšakrale ehk kolmandale silmale (lauba peal).  Nad pole Maal esimest korda ning on siia kehastunud ka varem, kuid valisid just selle aja, et tulla uute ideedega.

Neil on kõrge IQ,  tugev tahe ja nende kinnisideeks on asjade õiglaseks muutmine; nad keelduvad end maha müümast (nt. raha eest oma tõekspidamisi), usaldavad oma intuitsiooni ja on sageli väljakutsuvad, mis on täielikult kooskõlas nende sõdalase energiaga- olgu see siis nt välimuse või keelekasutuse poolest.

Sõdalase energia väljendub struktuuride ja võimu vastu võitlemises ja nende mitte aktsepteerimises kui see ei ole kooskõlas nende sisemise tõe või moraaliga- olgu selleks haridus- või meditsiinisüsteem, poliitilised korraldused või isegi grupisisene juhile allumatus (erimeelsused vanematega, ülemusega või mingi tiimi juhiga).

Mõnikord on indigod oma eesmärgi suhtes segaduses või ei astu kunagi sellesse. Nende kolmas silm võis olla avatud juba varajases eas, kuid siis teismeeas sulgenud. Kui nad soovivad, saavad nad oma kolmanda silma uuesti avada.

Neil on keeruline või vastuvõetamatu tervendada end keemiliste või ebaloomulike vahenditega. Indigod tulid siia, et murda ühiskonna tõkked ja luua soodne pinnas kristallilaste tööks.

Indigolapsed on kehastunud disfunktsionaalsetesse perekondadesse, et raskused ja soov teha asju teisiti aitaks neil üles ehitada ja väljendada oma sõdalase olemust.

Neil võib esineda  autoimmuunhaiguseid või ATH-d (aktiivus-tähelepanu häire) . Indigohingedel ja ATH konditsioonil on väga palju samasuguseid omadusi ning olles lugenud mõlema kohta olulisel määral kirjandust ning teisalt lähtudes sisemisest tunnetusest, leian, et ATH võib olla meditsiiniline termin indigo hingetüübile.

KRISTALLID INDIGOTELE:

 • Ametüst– tasakaalustab kolmandat silma, tugevdab intuitsiooni ning laiendab mõttepiire
 • Tšaroiit– annab tugeva psüühilise kaitse ning inglite ja teejuhtide toetuse tunde, et ei olda üksinda
 • Labradoriit– avab loomingulisuse ja tervendab aurat
 • Aura kvartsid (minu esimeste kristallide seas oli just see indigo aura kobar. Seda vaadates on selge, et ma nägin selles miniatuurset kodugalaktikat).
Indigo aura kvarts | Koidukuma

Pilt: Koidukuma maagiamaailm

KRISTALLILAPSED

Paljud kristallilastest on indigohingede järglased, kes hakkasid suuresti kehastuma 1990ndatel.

Kristallilastel on suur laiaulatuslik energiaväli, mis on vääriskivide tooni (see selgitab ka nende nimetust- “kristalli”lapsed). Kirkad ja selged, olles pidevas erksas harmoonilises liikumises ning omades kõiki valge valguse varjundeid. Neist võib mõelda kui inimkristallidest, mis aitavad luua stabiilse ja kõrge vibratsioonisageduse.

Nende psüühilised ja telepaatilised võimed on suuremad kui indigolastel. Nad ei kahtle oma tunnetes ja neid tõmbavad avatud südamega inimesed. Nad on loomulikud tervendajad ning  neil pole suuri materiaalseid vajadusi.

Nad on ka uskumatult intuitiivsed. Nad tajuvad seda, mida ümbritsevad inimesed tunnevad. Tihti projitseerub see aistinguna nende füüsilises kehas, mis omakorda tekitab neile ebamugavust olla teatud inimeste läheduses, situatsioonides või keskkonnas.

Isegi sellised pinged, mis valitsevad alles nende vanemate mõtetes, kuid pole väljendunud füüsilisel kujul pere keskele, tõmbavad nende energiataset alla ja kurnavad neid, sest nad kipuvad oma keha ja energiaga sekkuma (puhastama, rahu sobitama).

Mõndadel kristallilastel on diagnoositud autism ja neil on kõne hilinenud. Arvatakse, et nad töötavad kõrgemal sagedusel, kus nad suhtlevad telepaatiliselt.

Kristallilapsed on omakorda sillutanud tee järgmistele, veelgi kõrgema energeetikaga tähelastele- vikerkaare lastele.

KRISTALLID KRISTALLILASTELE: 

 • Mäekristall-tervendab aurat
 • Preniit-aitab avalduda tervendavatel annetel
 • Püriit– kaitseb liigse võõraste emotsioonide endassevõtmise eest
 • Aura kvartsid-toetavad kosmilist päritolu ning aitavad mõista oma missiooni Maal

vikerkaarelapsed

Tähelaste kolmas põlvkond on kõrgelt arenenud hinged, kes pole varem Maa peale kehastunud. Nad on tulnud siia, et viia lõpuni indigo- ja kristallilaste kavandatud töö viimased etapid.

Nende vikerkaareenergia sisaldab kõiki värve ja nende sagedusi, kuid need on pastelsemates toonides. Maal toimetavad nad loomulike ravitsejatena ja hinnanguteta hingedena, et armastada inimkonda ja taastada tasakaal planeedil.

Nad on suuremjaolt kristallilaste järeltulijad. Vikerkaarelapsed on valguskiired, mis toovad oma peredesse rõõmu ja harmooniat. Nende hinged teenivad, nad on lahked ja armastavad. Nad on kartmatud. Neil on äärmiselt kõrge vibratsioon, mis võib väljenduda hüperaktiivsusena.

Nad on väga entusiastlikud ja nad reageerivad intensiivselt värvidele nagu on näha nende loovuses. Nad on osavad manifesteerimisel ja arvavad, et suudavad manifesteerida peaaegu kõike. Neil on tugevad tervendavad ja telepaatilised võimed. Oma siinsel teenimismissioonil töötavad need lapsed alati teiste abistamiseks.

Kuna nende südamekanal on väga avatud, siis elavad nad üsna intensiivselt läbi ümbritsevat valu ja kannatust. Seetõttu võivad nad olla väga omaette hoidvad ja vältida sotsiaalseid kogunemisi. Nad ei karda panna enda vajadusi kõrgemale sellest, mis sunnib neid „sisse sobituma”. Nad ei söö toitu, mis neile ei maitse, ei tee tööd, mis ei sobi ja lähtuvad kõiges sobivast vibratsioonist.

Pilt: riteofritual.com

KRISTALLID VIKERKAARELASTELE:

 • Akvamariin-kontakt oma kõrgem minaga, abistab seda ka väljendada
 • Rutiilkvarts– abiks manifesteerimisel, tasakaalustab kroontšakrat
 • Turmaliinkvarts– aitab neutraliseerida väljaspoolt tulenevat negatiivsust
 • Aura kvartsid– toetavad kosmilist päritolu ning aitavad mõista oma missiooni Maal

uus ajastu- 4D & 5D

Maa on sisenemas uude ajastusse ( The Golden Age ehk liikumas 3D-st 4D ja 5D-sse) ning tähelastel on selles transformatsioonis oluline roll. Kuivõrd on muutused põnevad, on need ka väga kaootilised. Inimkond on ärkamas ning see on paljude jaoks nii segadusttekitav kui nad hakkavad mõistma ja nägema asju teisiti. Siinkohal tulevadki appi tähelapsed- kes aitavad mõista, suunata või tervendada. Nad võivad olla esimeseks, kelle poole pöördutakse kui tekib huvi „uue reaalsuse” vastu. Neid kutsutakse ka valgustöötajateks, sest nad on tulnud heitma valgust laiema ühiskonna eest varjatud mängude peale.

Inimkehas elamine võib tähelapsele olla keeruline, kuna tähe hing resoneerub väga kõrge vibratsiooniga, nii et madala sagedusega inimkehas elamine võib olla raske. Kristallid on tähelastele ideaalsed abilised , sest need aitavad tõsta sagedust, muutes tähelapsel inimkehas viibimise palju mugavamaks.

Kui Sa seda postitust loed, siis oled ilmselt Sinagi tähelaps, muidu see teema ju huvi ei pakuks. Või oled tähelapse kaaslane, vanem või muu lähedane inimene ning soovid oma galaktilist „veidrikku” paremini mõista. Räägin ilmselt meie kõigi (tähelaste) eest kui ütlen, et meile on väga oluline, et meid mõistetaks. Isegi kui meid teiste arvamus nii väga ei kõiguta, siis on lihtsam sellel planeedil eksisteerida kui meid ümbritsevad lähedased inimesed meid aktsepteerivad sellistena nagu me oleme. Aitäh!

Tähelaps indigo kristallilaps vikerkaarelaps | Koidukuma maagiamaailm

Pilt: internet

etEstonian