Scroll Top

MILLINE KRISTALL SOBIB MINU TÄHTKUJULE?

astroloogiline lähenemine?

Kas ka Sina valid kristalle enda tähtkujule vastavalt?
Selles ei ole midagi halba, AGA- see on väga üldine ja ei pruugi sugugi minna kokku sellega, mis energiat Sa hetkel tõeliselt vajad enda ellu.

Luba oma intuitsioonil end juhatada: kuigi e-poes ei saa kristalle pihus hoida- nagu paljudele meeldib- siis saame kasutada enda teisi meeleelundeid- nägemist ja nn kuuendat meelt. Lihtsalt sirvi valikut ning tunneta, mis Sind kõnetab.

Kui loed kirjeldust, siis võid üsna kindel olla, et tegemist on just sellise kristalliga, mida Sina just praegu endale vajad! Kui tunned siiski, et valiku tegemine on keeruline, koostasime Sulle nimekirja tähtkujude ja neile sobivate kristallide kohta (NB! Nimekiri ei ole kindlasti ammendav!).

Kui klikid kristalli nime peal, avaneb vastava isendi valik meie e-poes.

kristallid 12 tähtkujule

KALJUKITS

VEEVALAJA

KALAD

JÄÄR

SÕNN

KAKSIKUD

VÄHK

LÕVI

  • Tiigrisilm loovuse ja positiivsuse soodustamiseks
  • Roosa kvarts energeetilise taastumise toetamiseks
  • Granaat sisemise tugevuse ja enesekindluse tõstmiseks

NEITSI

KAALUD

SKORPION

AMBUR

ebapopulaarne arvamus

Me ei ole kahe käega tähtkuju kristallide poolt esiteks seetõttu, et need soovitused on VÄGA erinevad; kui hakata uurima, siis pea igas erinevas artiklis on samale tähtkujule erinevaid kristalle soovitatud.

Teiseks on tähtkuju ainult üks osa meie olemusest- inimesena oleme aga kõik täiesti unikaalsed. Ehk oled kuulnud, et Kaalud on otsustusvõimetud? Olen ise ehe näide, et see ei vasta tõele. Isiklikult ei ole ka paljud minu tähtkujule mõeldud kristallid mind kõnetanud…

Nagu juba eespool mainitud sai, siis eelkõige soovitame kristalli valimisel lähtuda INTUITSIOONIST. Võib-olla vaatad neid loetelus olevaid kive ning ükski neist Sind ei kõneta, olgugi, et need on Su tähtkujule sobivad? See on täiesti normaalne.

Mõni päev võime vajada sellise kristalli energiat, mis meid aitab maandada ja fookuses hoida; teinepäev miskit sellist, mis just tõstab ja annab motivatsiooni. Päevad ei ole vennad.

Seega soovitame ka Sinul lähtuda sisetundest, aga ei ütle, et tähtkuju järgi valimine oleks vale.

Loetelu on tehtud nii internetis leitava info kui sisetunde põhjal. Erinevaid soovitusi tähtkujude kristallide osas on seinast seina. Lõppude lõpuks oleneb, milleks endale kristalle soovitakse. Loodame, et leidsid siit nimekirjast endale sobivad 🙂

etEstonian