Kristallidest kaitsekomplekt endale

9,99 

Kuidas leida sisemist rahu keerulistel aegadel?

Koidukuma on kokku pannud spetsiaalse kristallikomplekti enda kaitseks, mille võtmesõnadeks on kaitse, usk iseendasse, puhas energia ja küllus. Komplekti kuuluvad must turmaliin, labradoriit, mäekristall, püriit ja salvei lehed töötavad üheskoos sinu heaks.

MUST TURMALIIN on üks peamisi kaitsekristalle, mis ei kaitse Sind vaid negatiivse energia ja halvasoovlikkuse eest, vaid ka elektromagnetkiirguste eest.

Must turmaliin on seotud juurtšakraga ning tänu sellele maandab ta energiaid ja suurendab Su füüsilist elujõudu, hajutab pinget ja stressi. Turmaliin on suurepärane kivi, mis aitab negatiivsetel mõtetel muunduda positiivseteks. Ta aitab Sul mõista teisi inimesi ning äratab Su inspiratsiooni- lastes Su energial kiirata kergeid vibratsioone.

LABRADORIIT oma maagiliste värvivisetega on esoteerikute ja müstikute kristall. Ta joondab füüsilise keha kõrgemate energiatega ning selleläbi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, aitab viia vaimsete eesmärkideni. Spirituaalsel teekonnal valgustab, kaitseb, kergendab kogemuste omaksvõtmist ning avardab meelt.

Labradoriit suurendab usku iseendasse ja/ehk Universumisse, aitab maha suruda vanad hirmud ja ebakindluse (ka eelmistest eludest), mis takistavad meil saavutamast soovitut. Kivi ergutab kujutlusvõimet ja uute ideede tekkimist, temast on palju abi loovtegemisel.

VÄRVI ENERGIA:

Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

Sinise tumedamad toonid õpetavad meile inimlikkust, diskreetsust ja autunnet; nad arendavad meis empaatiat ning austust nii enda kui teiste suhtes, olla lahkemad ja heatahtlikumad. 

MÄEKRISTALL…Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

PÜRIIDI sisemine kuubikujuline kristallstruktuur koondab energiat oma vormi sees. Ta on kasulik abiline oma plaanide ja kavatsuste kinnistamiseks ja maandamiseks.
Püriit on unikaalset moodi kaitsja- ta tõmbab Maast energiat meie füüsilisse kehasse, läbi selle meie aurasse ning luues nõnda tugeva kaitsekilbi negatiivse energia, emotsionaalsete rünnakute, keskkonna saastatuse ja füüsiliste vigastuste/hädade eest.

Kuldne toon resoneerumas nii sakraaltšakra kui päikesepõimikuga ergutab loovust, keskendusmivõimet, positiivsust, julgust ning motivatsiooni. Oma tooni tõttu kutsutakse teda ka “kassikullaks” ning tõepoolest on tegemist ka külluse kristalliga- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

SALVEI… Iidne rahvatarkus ütleb: “Kui sul kasvab aias salvei, elad sa väga vanaks”.

Salveilehti võib kasutada väga mitmel viisil nii sees- kui välispidiselt- droogina, õlina, maitsetaimena, haavade raviks jne. Salveilehed ja nendest valmistatud erinevad saadused leevendavad närvilisust, depressiooni, hirmutunnet, stressi jm. psüühilisi vaevusi.

TOOTEINFO: Kivid ja salvei lehed on mustas pool-läbipaistvas kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

5 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 8 cm; kivid ca´2- 4 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on must turmaliin, labradoriit, mäekristall, püriit ja kodumaised mahesalvei lehed

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast