Suitsukvarts toorkivi

2,45 

Suitsukvarts on üks kõige tõhusamaid maandavaid ja ankurdavaid kive ning ühtlasi suurendab ta mediteerides vibratsioone. Kivi on suurepärane stressileevendaja, ta aitab Sul kannatlikult taluda raskeid aegu ning leida õiget lahendust. Ta toob Sinu ellu positiivseid vibratsioone, millega täita ruumi. Suitsukvarts õpetab Sulle, kuidas loobuda kõigest, mis Sind enam ei teeni.

Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. Ta suurendab mehelikkust ning puhastab juurtšakrat, nii et kireenergia saaks vabalt liikuda.

Vaimselt edendab suitsukvarts positiivset mõtlemist ja teda saab kasutada ennustamisel, et anda Sulle selget taipamist ja neutraliseerida läbikukkumishirmu. Ta on osav vastuolude lahendamisel, keskendumise suurendamisel ja suhtlemisraskuste vähendamisel.

Kanna suitsukvartsi kõikjal, eriti juurtšakral. Aseta padja alla, telefoni kõrvale, ehteid kanna pikemat aega. Stressi leevendamiseks võta kummassegi kätte kivi ja istu mõni minut vaikselt.

8 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: ca 3-4 cm

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurgast
ning kuidas suitsukvarts aitab head õhustikku luua sinu atmosfääri blogipostitusest “Miks on oluline viibida looduses“.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada. Samas pööra tähelepanu ka nendele kristallidele, mis on täiesti ebasümpaatsed- need peegeldavad Sinus miskit, mis vajab tähelepanu/ravimist.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast