Sodaliit toorkivi

3,70 

Sodaliiti peetakse lapiz lasuli (lasuriidi) järelkäijaks, kuid tema mõju on pehmem ning ei too kaasa endaga nii tugevaid emotsioone, kui teeb seda lasuriit. 
Sodaliit on tugev tervendaja, eriti kõigis valdkondades, mis on seotud emotsioonidega. Samuti on tast abi stessi, hirmude või negatiivsete hoiakute leevendamisel.
Sinise kivina mõjub ta hästi kurgutšakrale, aitab väljendada end verbaalselt ning oma sügavamaid mõtteid. Sodaliit on hea kaaslane, kui on raske, stressirikas aeg või vaimse teekonna avastamine.

10 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: ca 3-4 cm
Materjal: looduslik töötlemata sodaliidi kivi
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilsed omadused

Struktuur: kuubiline
Tšakra: kurgutšakra
Tähtkuju: Kalad, kuid sobib kõigile
Element: vesis

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast