Suur tiigrisilm toorkivi

9,99 

Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Ta annab meile tuge sihtide saavutamiseks ning toob meid maa peale, kui kipume pilvedes hõljuma. Tiigrisilm aitab lahendada sisemisi konflikte ning dilemmasid, eriti neid, mis on põhjustatud põikpäisusest ja uhkusest.

Ta ravib enesehinnangu ja -kriitikaga ning blokeeritud loovusega probleeme.
Tiigrisilm sümboliseerib jõudu, tarkust, kaitset ning jõukust. Sobib suurepäraselt meestele või noorukitele, kes alles meheks saamas.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: 5-10 cm

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada. Samas pööra tähelepanu ka nendele kristallidele, mis on täiesti ebasümpaatsed- need peegeldavad Sinus miskit, mis vajab tähelepanu/ravimist.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast