Kristallidest kaitsekomplekt koju

9,99 

Kuidas leida sisemist rahu keerulistel aegadel?

Koidukuma on kokku pannud spetsiaalse kristallikomplekti kodu kaitseks, mille võtmesõnadeks on kaitse, maandus, puhas energia ja uued võimalused. Komplekti kuuluvad must turmaliin, mäekristall, karneool, must ahhaat ja salvei lehed töötavad üheskoos sinu heaks.

MUST TURMALIIN on üks peamisi kaitsekristalle, mis ei kaitse Sind vaid negatiivse energia ja halvasoovlikkuse eest, vaid ka elektromagnetkiirguste eest.

Must turmaliin on seotud juurtšakraga ning tänu sellele maandab ta energiaid ja suurendab Su füüsilist elujõudu, hajutab pinget ja stressi. Turmaliin on suurepärane kivi, mis aitab negatiivsetel mõtetel muunduda positiivseteks. Ta aitab Sul mõista teisi inimesi ning äratab Su inspiratsiooni- lastes Su energial kiirata kergeid vibratsioone.

MÄEKRISTALL…Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

KARNEOOLI on tuntud läbi ajaloo kui motiveerivat, julgust andvat ja vastupidavust soodustavat, inspireerivat ja kaitsevat kristalli. Nii kandsid teda iidsed sõdalased, et karneool annaks neile väge ja jõudu. Tal on ka võime puhastada teisi kive.
Tema punane värvus resoneerub seksuaalenergiaga, seetõttu aitab karneool tõsta viljakust, kirge ja armastust ning on loomeenergia turgutajaks.

Karneool tõmbavat ligi ka küllust- uute võimaluste ja hea õnne näol, paiguta see kodus eesukse lähedale. Töökohas hoituna stimuleerib ambitsioone, edasipüüdlikkust ja järjepidevust ning ei lase tekkida ebareaalsetel ootustel.

MUST AHHAAT on väga tugev kaitsekristall nagu teisedki musta värvi kristallid. Ta aitab kaitsta  psüühiliste rünnete, äraneedmise või halvasoovlikkuse eest. Ta kaitseb võimasalt Sinu aurat negatiivsuse eest ning ühtlasi ka tugevdab seda.

Must ahhaat laseb Sul näha maailma ilma “roosade prillideta” ehk nii nagu asjad tõeliselt on. Niimoodi on ta tõhus abiline lõpetamaks elamist unistuste keskel ning nägema inimesi ja olukordi nende tõelise palgega. Kui oled olukorras, kus lähedased soovitad Sul midagi lõpetada (suhe, amet jms), kuid ise räägid asja paremaks- võib must ahhaat olla oluliseks teguriks muutuste poole liikuma hakkamisel.

Mustal värvil on maandav toime ning seetõttu on ta hea kivi maatšakra tasakaalustamiseks. 
Juurtšakra probleemidest ja tasakaalutusest räägivad selgelt keelt: hirm, muutuste vältimine, liigne ettevaatlikkus, ebakindlus suhetes, raskus konfliktidega toimetulekus, agressiivsus, närvilisus.  Blokeerunud tšakra lööb tihti välja ka seksuaalsuses- ollakse manipuleerivad, impulsiivsed ja domineerivad, ka isekad ning üheöösuhete peal väljas.

Kanna musta ahhaati endaga kotikeses kaasas ning aseta ravimiseks oma maa- või juurtšakrale (maatšakra ca 60 cm jalataldadest sügavamal/eemal ning juurtšakra asub kahe jala vahel, lahkliha kandis). Paiguta kristall kodus elutuppa või koridori, sest nendest ruumidest käivad enim läbi külalised ning must ahhaat aitab neilt tulenevat negatiivsust blokeerida.

SALVEI… Iidne rahvatarkus ütleb: “Kui sul kasvab aias salvei, elad sa väga vanaks”.

Salveilehti võib kasutada väga mitmel viisil nii sees- kui välispidiselt- droogina, õlina, maitsetaimena, haavade raviks jne. Salveilehed ja nendest valmistatud erinevad saadused leevendavad närvilisust, depressiooni, hirmutunnet, stressi jm. psüühilisi vaevusi.

TOOTEINFO: Kivid ja salvei lehed on mustas pool-läbipaistvas kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

4 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 8 cm; kivid ca´2- 4 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on must turmaliin. mäekristall, karneool, must ahhaat ja kodumaised mahesalvei lehed

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast