Kristallidest kaitsekomplekt autosse

9,99 

Kuidas leida sisemist rahu keerulistel aegadel?

Koidukuma on kokku pannud spetsiaalse kristallikomplekti autosse, mille võtmesõnadeks on stressi maandamine, kaitse, rahu ja intuitsioon. Komplekti kuuluvad suitsukvarts, must turmaliin ja ametüst töötavad üheskoos sinu heaks.

SUITSUKVARTS  on suurepärane stressileevendaja, aitab leida õiget lahendust, õpetades Sulle, kuidas loobuda kõigest, mis Sind enam ei teeni.

Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. Vaimselt edendab suitsukvarts positiivset mõtlemist ja teda saab kasutada ennustamisel, et anda Sulle selget taipamist ja neutraliseerida läbikukkumishirmu. Suitsukvarts on osav vastuolude lahendamisel, keskendumise suurendamisel ja suhtlemisraskuste vähendamisel. 

MUST TURMALIIN on üks peamisi kaitsekristalle, mis ei kaitse Sind vaid negatiivse energia ja halvasoovlikkuse eest, vaid ka elektromagnetkiirguste eest.

Must turmaliin on seotud juurtšakraga ning tänu sellele maandab ta energiaid ja suurendab Su füüsilist elujõudu, hajutab pinget ja stressi. Turmaliin on suurepärane kivi, mis aitab negatiivsetel mõtetel muunduda positiivseteks. Ta aitab Sul mõista teisi inimesi ning äratab Su inspiratsiooni- lastes Su energial kiirata kergeid vibratsioone.

AMETÜST on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vibratsiooniga. Ta on looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Tal on tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ametüst toetab mõõdukust ning aitab vabaneda sõltuvustest. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi, kaasates intuitsiooni.
Ametüst on väekas abiline mediteerimisel, avab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid.

Ametüst resoneerub tugevalt kolmanda silma tšakraga.

SALVEI… Iidne rahvatarkus ütleb: “Kui sul kasvab aias salvei, elad sa väga vanaks”.

Salveilehti võib kasutada väga mitmel viisil nii sees- kui välispidiselt- droogina, õlina, maitsetaimena, haavade raviks jne. Salveilehed ja nendest valmistatud erinevad saadused leevendavad närvilisust, depressiooni, hirmutunnet, stressi jm. psüühilisi vaevusi.

TOOTEINFO: Kivid ja salvei lehed on mustas pool-läbipaistvas kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

3 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 8 cm; kivid ca´2- 4 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on suitsukvarts, must turmaliin, ametüst ja kodumaised mahesalvei lehed

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast