Kristallidest kaitsekomplekt lastele

8,49 

Koidukuma on kokku pannud spetsiaalse kristallikomplekti lastele, mille võtmesõnadeks on sisemine harmoonia, vaimne ergutus ja võimekus, kaitse ja puhastus. Komplekti kuuluvad roosa kvarts, fluoriit, lasuriit ja salvei lehed töötavad üheskoos lapse heaks.

ROOSA KVARTS on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust. Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia.

Roosa kvarts avab meie südame kui me pole armastust tunda saanud või kui oleme haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

FLUORIIT on seotud arenguga paljudel tasanditel ja loob korda igapäevaelus. See kivi võib ületada kaose ning korrastada füüsilise, emotsionaalse ja vaimse keha.

Psühholoogiliselt lahustab fluoriit kindlakskujunenud käitumismustreid ja avab ukse alateadvusesse, tuue allasurutud tunded neist vabanemise eesmärgil pinnale Ta suurendab enesekindlust ja käteosavust. Fluoriit parandab füüsilist ja vaimset koordinatsiooni ning kõrvaldab vaimsed häired. Kinnisideid hajutades aitab ta edasi liikuda kitsarinnaliselt lähenemiselt laiemale pildile. Kivi hajutab illusioone ja paljastab tõde. Temast on palju kasu, kui teil on vaja toimida õiglaselt ja objektiivselt.

Fluoriit aitavat meil omandada uut informatisooni ja edendada kiiret mõtlemist. Emotsionaalselt on tal stabilieeriv mõju. Ta puhastab, hajutab ja korrastab kehas kõike, mis on tasakaalust väljas. Ta on parim kristall, mida kasutada igasuguse korralageduse eemaldamiseks!

LASURIIT ehk Lapis Lazuli ergutab vaimsete võimete ning loomulike annete ja oskuste esiletulekut. Toob suhetesse harmoonia.

Soodustab loomingulist väljendust. Hea meditatsiooni abiline. Suurendab unenägude selgust, aitab leevendada unetust.

SALVEI… Iidne rahvatarkus ütleb: “Kui sul kasvab aias salvei, elad sa väga vanaks”.

Salveilehti võib kasutada väga mitmel viisil nii sees- kui välispidiselt- droogina, õlina, maitsetaimena, haavade raviks jne. Salveilehed ja nendest valmistatud erinevad saadused leevendavad närvilisust, depressiooni, hirmutunnet, stressi jm. psüühilisi vaevusi.

Kivid, salvei lehed ja kivide kirjeldused on valges pool-läbipaistvas kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

6 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 8 cm; kivid ca´2- 4 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on roosa kvarts, fluoriit ja lasuriit toorkivid, kodumaised mahesalvei lehed ning nende kivide lühikirjeldused

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast