Kuukivi roosa kvarts mäekristall käevõru

17,00 18,50 

ROOSA KVARTS on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega. 

Teda peaksid kindlasti muretsema endale inimesed, kellele roosa kvarts ei meeldi- see tähendab, et neis on miski, mis vajab selle kivi parandusvõimet. Kanna roosat kvartsi endaga kaasas ning aseta magamistuppa armastuse ligitõmbamiseks/ hoidmiseks.

Roosat kvartsi toetab kuukivi. Kuukivi peetakse uute alguste kristalliks- nii nagu kuu kasvab ja kahaneb, aitab kuukivi mõista, et kõik on pidevas muutumises. Ta rahustab tugevalt emotsionaaliseid tundeid, olles täidetud naiseliku ja passiivse energiaga. Ta tasakaalustab mees-ja naisenergiat, rahustab ebastabiilsust ning maandab stressi. 
Kuukivi toob Sinu ellu sünkroonsust ja õnnelikke juhuseid, et leiaksid hõlpsamini oma raja, millel kõndida.

KUUKIVI on hea kivi viljastumise, rasestumise, sünnitamise ja imetamise toetamiseks. Kui asetad kuukivi oma päikesepõimikule (nabast 4 sõrmelaiust kõrgemal), aitab ta välja tirida ebavajalikke käitumismustreid ning neid eemaldada. Kuukiviga ole valmis emotsionaalseteks muudatusteks!

MÄEKRISTALL Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

TOOTEINFO: kuukivi piklikud helmed ca´ 0,6 x 1,2 cm, roosa kvartsi helmed 0,8 cm, mõranenud mäekristalli helmed 0,6 cm, vahel hõbetatud ilulülid kivikestega

Jaga:
Lisainfo
Mõõtmed 18 cm
Pikkus

16,5 cm, 18 cm, 19,5 cm, 21 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast