Pikk kaelakee inglitiivaga

29,50 

Boho-stiilis kaelakee koosneb mattidest valgetest pärlmutikarva eri suurusega helmestest ja piltjaspise kristallidest ning tipneb kas valge niidituti ja väikse inglitiiva ripatsiga, suurema inglitiivakujulise ripatsiga või suure hõbedakarva sulega.

PILTJASPISE kristall meenutab looduslikku liivast maastikku. Nii nagu selle kristalli välimus on loodusega kooskõlas, aitab ta ka inimesel sulanduda loodusega ühte ja paremini mõista seal toimuvaid protsesse. Ta on rahuliku energiaga kristall, mis aitab hästi pingete maandamisel.

Piltjaspis on seotud nii ärilise kui tööalase edu kui ka jõukuse majja toomisega, hoia teda külluse tsoonis. Resoneerub Päikesepõimiku tšakraga. Last kandvatel emadel aitab kaitsta veel sündimata last; aitab vabaneda halbadest harjumustest; turgutab peale haigusi.

TOOTEINFO: kaelakee helmestest osa pikkus kokku 100 cm, niiditutt 8,5 cm, väike inglitiib 3 cm, suur inglitiib 6 cm, suur sulg 8 cm

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Tarneaeg: 1-3 päeva.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Lisainfo
Ripatsi disain

valge niidituti ja väikse inglitiivaga, suure inglitiivaga, suure sulega

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast