Võtmehoidja Hamsa käsi ja musta turmaliin

8,00 

Võtmehoidja maagiliste sümbolitega Hamsa käsi ja seitsmepenikoormasaabas ning musta turmaliini ripatsiga aitab hoida Sinu võtmeid sattumast valedesse kätesse ja kaitsta Su kodu! Võtmehoidja on kokku seadnud Koidukuma meistrid.

HAMSA KÄSI on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat, kui keegi kannab teie peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab teid. Kuigi sõna “needus” tundub liigmüstiline, siis halva energiaga inimesed võivad Sinu käekäiku tõepoolest mõjutada, kui Su enda energia ei ole piisavalt tugev või oled väga vastuvõtlik. Hamsa lahtise käe sümbol aitab Sind kaitsta selle eest. Hamsa kätt võib kaasata kõikjale, kus võib tekkida ohtlikke olukordi või läbi käia negatiivseid inimesi.

MUST TURMALIIN on üks peamisi kaitsekristalle, mis kaitseb meid negatiivse energia ja halvasoovlikkuse eest. Must turmaliin on seotud juurtšakraga ning tänu sellele maandab ta energiaid ja suurendab meie füüsilist elujõudu, hajutab pinget ja stressi. Turmaliin on suurepärane kivi, mis aitab negatiivsetel mõtetel muunduda positiivseteks. Ta aitab meil mõista teisi inimesi ning äratab meis inspiratsiooni- lastes meie energial kiirata kergeid vibratsioone.

Seitsmepenikoormasaapad on vanadest muinasjuttudest tuntud kui maagilised jalanõud, mis viisid sind ühe hetkega soovitud kohta… Tänapäeval on seitsmepenikoormasaapad meie kiirustava aja sümbol, soovides ja uskudes on kõik võimalik!

→Loe maagiliste kaitsesümbolite kohta pikemalt meie Jutunurgast siin.

Toote lisainfo

Mõõdud: võtmehoidja kogupikkus 9 cm, rõnga läbimõõt 2,5 cm, Hamsa käsi 3,3 cm, must turmaliin 1 x 1 cm, seitsmepenikoormasaabas 1,5 cm

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast