Boho-kaelakee ahhaat, amasoniit, labradoriit, püriit, fossiilkorall

57,00 

PÜRIIT on kasulik abiline oma plaanide ja kavatsuste kinnistamiseks ja maandamiseks. Püriiti tuntakse ka kui “kassikulda” oma kuldse tooni tõttu. Püriit on tõepoolest ka külluse kristall- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

AMASONIIT on erakordselt maheda mõjuga kivi. Ta tasakaalustab Su mees- ja naisenergiaid, rahustab aju ning närvisüsteemi. Kristall aitab Sul näha asju mitmest eri vaatenurgast. Ta leevendab Su hirme ja muresid ning hajutab negatiivset energiat. Amasoniit on aga ka tugev filtreeriv kivi- ta laseb läbi ajju tuleva informatsiooni ja kombineerib selle intuitsiooniga. Kasulik abiline mediteerimisel. 

LABRADORIIT on esoteerilise teadmise kivi. Annab tugevust ja visadust muutuste protsessis nii kehale kui hingele. Kallutab aurast eemale soovimatud energiad ja juhatab meid eelmistesse eludesse. Ta on tugev kaitsekivi. Stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid. Tugevdab usku iseendasse. Sobib väga hästi meestele

AHHAAT on rahustava, pingeid maandava toimega. Ta annab Sulle jõudu ja tugevust, aitab iseendaga leppida. Ta suurendab Su enesekindlust ning aitab Sul end analüüsida. Ahhaadi kristallid soodustavad vaimset tööd ja praktikaid, aitab väljendada omaenda tõdesid. Roheline ahhaat annab emotsionaalset ja vaimset paindlikkust, parandab otsustusvõimet- kasulik vaidluste lahendamisel.

FOSSIILKORALLi kantakse kaitseamuletina nii õnnetuste, paha silma, paanika jne. vastu. Puhastab vanad energiad ja teeb ruumi uuele. Õnneamulett kodus.

TOOTEINFO: kee pikkus 80 cm, fossiilkoralli suur ripats 4,5 x 3,5 cm, tuti pikkus 9,5 cm

 

2 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast