Eeterlike õlide roll-on segu “Don’t Worry!”

13,00 

Eeterlike õlide roll-on segu “Don’t Worry!”- bergamot, geraanium & frankincense. “Don’t Worry” segu aitab meil saavutada vaimse selguse ning sisemise rahu ning ei lase muretundel enda üle võimust võtta.

Eeterlike õlide roll-on segud on loodud puhaste õlide kombinatsioonist, mis kõik töötavad ühise toime nimel- on selleks siis lõõgastus, rahustus, energia tõstmine, õnnetunne jne. Roll-on’id muutuvad aroomiteraapia maailmas aina populaarsemaks, olles tõhusaks viisiks enda vibratsioone tõsta. Kõik segud on valmistatud 100% naturaalsetetst eeterlikest õlidest ja vitamiin E baasõlist.

Eeterlike õlide segu on mugav endaga kaasa võtta ja peale kanda, eriti stressirikastes ja pingelistes oludes, mil aroomiteraapiast on enim kasu. 

Kasutmine: rulli meelekohtadele, randmetele, küünarnuki õndlatesse, kuklasse, südametšakrale ja/või selgroole. Ei sobi seespidiseks kasutamiseks. 

Koostis: E-vitamiin,  bergamoti õli, geraaniumi õli, frankincense õli, limoneen*, tsitraal*, geraniool*, linalool*, tsitronellool*. 
*esineb looduslikult eeterlikes õlides

Bränd: Ancient Wisdom
Suurus: 10 ml

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast