Eeterlike õlide roll-on segu “Just Chill!”

11,00 

Eeterlike õlide roll-on segu “Just Chill!”- lavendel, roos & vetiver. “Just Chill” on rahustav segu, mis toob meid tagasi oma keskmesse ning taandab ärevusest ja stressist tingitud pinget.

Eeterlike õlide roll-on segud on loodud puhaste õlide kombinatsioonist, mis kõik töötavad ühise toime nimel- on selleks siis lõõgastus, rahustus, energia tõstmine, õnnetunne jne. Roll-on’id muutuvad aroomiteraapia maailmas aina populaarsemaks, olles tõhusaks viisiks enda vibratsioone tõsta. Kõik segud on valmistatud 100% naturaalsetetst eeterlikest õlidest ja vitamiin E baasõlist.

Eeterlike õlide segu on mugav endaga kaasa võtta ja peale kanda, eriti stressirikastes ja pingelistes oludes, mil aroomiteraapiast on enim kasu. 

Kasutmine: rulli meelekohtadele, randmetele, küünarnuki õndlatesse, kuklasse, südametšakrale ja/või selgroole. Ei sobi seespidiseks kasutamiseks. 

Koostis: E-vitamiin, lavendli õli, vetiveri õli, roosi õli, linalool*, geraniool*, tsitronellool*, limoneen*, kumariin*, eugenool*, farnesool*. 
*esineb looduslikult eeterlikes õlides

Bränd: Ancinet Wisdom
Suurus: 10 ml

NB! Tootel on soodushind, kuna pudelikese etikett on määrdunud

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast