Unenäopüüdja Jänku | Koidukuma disain

22,22 

Koidukuma meistrite poolt valminud originaalne mahedates valge- pruuni-beeži toonides unenäopüüdja loob maagiahõngulise vau-faktori igasse ruumi!

Rõnga küljest ripuvad alla mitmes eri pikkuses pruunid ja valged kohevad suled. Suled on kinnitatud topelt-helmestega. Rõngas on ääristatud pruunika paelaga, rõnga sees on kreemvalge heegeldatud võrk, mille keskosas piltjaspise helmed. Sulgedest allpool on pruuni paelaga kinnitatud samades toonides kas jänkutüdruk või -poiss. Jänku on pehmest sametisest materjalist, kinnitus metallist ketikese ja kinnitusrõngaga ja eemaldatav ehk soovi korral võib kasutada ka mujal, näiteks koti, lapsevoodi või muu kaunistusena.

PILTJASPISE KRISTALL meenutab looduslikku liivast maastikku. Nii nagu selle kristalli välimus on loodusega kooskõlas, aitab ta ka inimesel sulanduda loodusega ühte ja paremini mõista seal toimuvaid protsesse. Ta on rahuliku energiaga kristall, mis aitab hästi pingete maandamisel.

Piltjaspis on seotud nii ärilise kui tööalase edu kui ka jõukuse majja toomisega, hoia teda külluse tsoonis.

TOOTEINFO: unenäopüüdja rõngas on laserlõigatud vineerist ja valmistatud eesti firmas, diameeter 18 cm. Pits on valminud samuti eesti meistri käsitööna. Unenäopüüdja kogupikkus koos riputusaasaga  ca´ 58 cm, jänku 18 cm 

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

☛Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

 

Jaga:
Lisainfo
Disain

jänkutüdrukuga, jänkupoisiga

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast