Romantiline unenäopüüdja | Koidukuma disain

37,00 

Koidukuma meistrite poolt valminud suur originaalne põhivärvina valget värvi romantilises stiilis 2 rõngaga unenäopüüdja loob maagiahõngulise vau-faktori igasse ruumi!

Rõngaste küljest ripuvad alla eri pikkuses nii suuremad kui väiksemad valged kohevad suled ja valged pitspaelad. Suurema rõnga heegeldatud võrgu keskel on valge aplikatsioon südame ja lilledega, millest allpool ripub südamekujuline ripats naturaalsest poolvääriskivist. Ümber nende on valged teokarbikesed, roosikesed ja liblikad. Väiksemal rõngal on aplikatsioon roosiõie ja liblikatega.

TOOTEINFO: unenäopüüdja suurem rõngas läbimõõduga 30 cm, väiksem 16 cm, kogupikkus koos riputusaasaga ca´95 cm

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

☛Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

 

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Valge unenäopüüdja on üleni valgetest komponentidest, ülejäänud varieeruvad variandid on  vastavalt nimetusele pastellvärvi sulgedega (roosad, kollased, hallid, beežid), ainult valge-sinisel on türkiissinised erkasd suled, ka roosikesed ja liblikad on vastavalt sama värvi mis suled.

Lisainfo
Disain

valge, valge-beež, valge- roosa, valge- kollane, valge- sinine, valge- hall

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast