Šungiit poleeritud püramiid 30 mm

7,70 

ŠUNGIIT

…seda mineraali leidub meie planeedil vaid Venemaal, Karjalas, täpsemalt Šunga külas, mille järgi on kivi ka oma nime saanud. Geoloogid kinnitavad, et šungiit tekkis ca 2 miljardit aastat tagasi, kui maailma valitsesid vaid bakterid ja üherakulised organismid. Nende elutegevuse tulemusena võiski tekkida šungiit. Teise versiooni kohaselt on selle kivi teke seotud hiiglasliku meteoriidi kukkumisega Maale ning šungiidid olevat selle meteoriidi jäänused.

Selge on aga see, et sellel mineraalil on unikaalsed füüsikalised, keemilised ja tervendavad omadused. Šungiidi põhiline koostisosa on süsinik, mis eluslooduse ja -organismide aluseks. Šungiidis leiduva süsiniku molekulid on aga hoopis uut tüüpi struktuuriga ja neid nimetatakse fullereenideks . Neid peetakse ühtedeks võimsamateks antioksüdantideks, mis kaitsevad inimese keharakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. 

Tänapäevases maailmas on šungiit laialdaselt kasutuses erinevates valdkondades nagu metallurgia- ja keemiatööstuses, põllumajanduses, meditsiinis ja spirituaalses maailmas.
Šungiidi parimateks omadusteks, mis on teda üle maailma tuntuks teinud, on vee puhastamine, füüsiline ja spirituaalne tervenemine ja kaitse elektromagentkiirguse eest.

Šungiit on naturaalne geomagnetiline materjal tugeva “sõeluva” efektiga, mis neutraliseerib kõrgesagedusliku ning mikrolainete sageduse elektromagnetilise kiirituse. Elektromagnetkiirgus tuleb kõikidest elektroonilistest seadmestest, sh mobiiltelefonist ja Wi-Fi ruuterist. Elektromagnetkiirguse ning sellest tuleneva geopaatilise stressi mõjudeks on:

  • tujukõikumised ja emotsionaalne ebastabiilsus
  • nõrk immuunsussüsteem
  • ebatavalised valud ja migreenid
  • väsimus, ärevus, keskendumisraskused 
  • kehv unekvaliteet

Elektromagnetkiirguse blokeerimiseks aseta šungiiti nende lähedusse, arvestades tema mõju raadiust:

  • 30-50 mm püramiid mõjub 1-3 m raadiuses
  • 60-80 mm püramiid mõjub 4-7 m raadiuses
  • 90-100 mm püramiid mõjub 8-10 m raadiuses
  • 150-250 mm püramiid mõjub 15-25 m raadiuses

On tõestatud, et šungiidi tervistavad omadused ilmnevad eriti just tema koostoimel veega. Šungiit puhastab vee peaaegu kõikidest võimalikest kahjulikest lisanditest ja -ainetest, neutraliseerib ka lõhnad ja lisamaitsed. See mineraal muudab tavalise vee bioloogiliselt aktiivseks veeks, mis avaldab elusorganismidele tervist parandavat ja noorendavat toimet. 

Spirituaalselt aitab šungiit meid maandada, tuua selgust ja rahu ning tugevdab meie kontakti iseendaga ning turvatunnet.

PÜRAMIID on püha geomeetria kujund, mille tipp tõmbab kosmilist energiat ülevalt ning väljendab seda oma suure alumise pinnaga Maale. Püramiidid on puhastades ja neutraliseerides head filtreerijad ning elektromagnetkiirguse neelajad.

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast