Püriit geood süda

37,00 

Eksklusiivne püriit geood süda, silmipimestav ilu ning praktiline toime. Südamekujulised kristallid on iseäranis kasulikud südamele (rahustavad, tasakaalustavad, avavad).

Püriidi sisemine kuubikujuline kristallstruktuur koondab energiat oma vormi sees. Ta on kasulik abiline oma plaanide ja kavatsuste kinnistamiseks ja maandamiseks.
Püriit on unikaalset moodi kaitsja- ta tõmbab Maast energiat meie füüsilisse kehasse, läbi selle meie aurasse ning luues nõnda tugeva kaitsekilbi negatiivse energia, emotsionaalsete rünnakute, keskkonna saastatuse ja füüsiliste vigastuste/hädade eest.

Kuldne toon resoneerumas nii sakraaltšakra kui päikesepõimikuga ergutab loovust, keskendusmivõimet, positiivsust, julgust ning motivatsiooni. Oma tooni tõttu kutsutakse teda ka “kassikullaks” ning tõepoolest on tegemist ka külluse kristalliga- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

TOOTEINFO: püriidi südame saab valida 1-st 4-ni vasakult paremale (vt.pildilt!)

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: ca 6 x 6 cm
Materjal: naturaalne püriidi kristall
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilsed omadused

Struktuur: kuubiline
Tšakra: päikesepõimik, sakraaltšakra
Tähtkuju: sobib kõigile võrdselt
Element: maa

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; isiklikud teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Disain

1, 2, 3, 4

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast