Palo Santo püha puu

2,50 4,00 

PALO SANTO

…saadakse palo santo-nimelise puu langenud oksadest, mis kasvavad eelkõige Lõuna-Ameerikas ning mõndades Kesk-Ameerika piirkondades. Palo santo kuulub tsitruliste perekonda ning on suguluses viirukipuu ja mürriga. Tal on puidune lõhn, milles on tunda mändi, sidrunit ja münti. Hispaania keelest tõlgituna tähendab palo santo “püha puud”.

Palo santot nauditakse üle kogu maailma tänu tema energeetilisele puhastamisoskusele ja tervendavale toimele, mis sarnanevad salveile ja seedrile. 

Ta on tugev ravim, mis on võitnud inimeste südamed tänu oma võimele hoida energiad maandatuna ja selgetena. Palo santo annab välja ergutavat aroomi, mis tõstab meie vibratsiooni meditatsiooniks ja lubab sügavamat kontakti Allikaga/Kõiksusega.

Usutakse, et palo santo edendab loovuse voolamist ning toob head õnne neile, kes on avatud selle maagiale.

TERVENDUS

Palo Santot on traditsiooniliselt kasutatud külmetus- ja viirushaiguste sümptomite, astma, peavalu, ärevuse, depressiooni, põletike leevendamiseks, stressi ja emotsionaalse valu alandamiseks jne. Palo santo eeterlik õli on tõhus abitervendaja aroomiteraapias ja massaažis. Suurepärane, rahustamaks immuun- või närvisüsteemi haigusest paranemisel.

PÕLETAMISJUHIS

Kasuta tikku, välgumihklit või küünalt, et süüdata oma palo santo pulgake. Hoia ühte otsa umbes 45-kraadise nurga all leegi sees. Lase puidul põleda 30-60 sekundit ning siis kustuta leek kas puhudes või raputades.

RUUMI PUHASTAMINE

Alusta ruumi puhastamist välisuksest, liikudes päripäeva mööda ruumi/kodu. Erilist tähelepanu pööra nurkadele, sinna kipub kogunema seisev energia. Tossuta ruumi ja lase suitsul levida kõikjale. Juurde võib öelda vabas vormis puhastava mantra/ palve, inspiratsiooniks allpoololev:

“Ma puhastan selle ruumi vanast, negatiivsest ja mittekasulikust. 
Olgu see ruum täidetud puhta valguse ja energiaga!”

ENDA PUHASTAMINE

Tee päripäeva ringe ümber iseenda, sh jalataldade. Juurde võib öelda vabas vormis puhastava mantra/palve, inspiratsiooniks allpoololev:

“Puhastan ennast kõigest, mis mind enam ei teeni, puhastan ennast vanast ja ebavajalikust! Olen täidetud puhtast ja mõjutamata valgusest ja energiast!”

KRISTALLIDE & VÄEESEMETE PUHASTAMINE

Kui sul on palju kristalle, on väga mugav neid palo santo tossuga puhastada. Lihtsalt tossuta õhku nõnda, et see leviks kõikjale kivide vahele. Sama teha teistsuguste väeesemetaga (sauad, unenäopüüdjad jne).

NIPP: palo santo suitsu aitab väga hästi levitada linnusulg või nendest tehtud lehvik!

NB. Puhastamisrituaale võib kohandada endale sobivaks! 

TOOTEINFO: palo santo pulgad on jagatud eri rühmadesse kaalu alusel (mida raskem pulk, seda suurem tihedus ja kauem põleb)

 

Jaga:
Lisainfo
Suurus

väike, suur, eriti suur

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast