Kristallelevant sodaliit

15,00 

Kristallelevant on hea õnne meene; ülestõstetud londiga elevant sümboliseerib Feng Shuis õnne ja edu. Teda soovitatakse asetada aknalauale, et ta küllust tuppa kutsuks. Iga kristall, millest elevant on tahutud, annab talle oma energia.

Sodaliiti peetakse lapiz lasuli (lasuriidi) järelkäijaks, kuid tema mõju on pehmem ning ei too kaasa endaga nii tugevaid emotsioone, kui teeb seda lasuriit. 
Sodaliit on tugev tervendaja, eriti kõigis valdkondades, mis on seotud emotsioonidega. Samuti on tast abi stessi, hirmude või negatiivsete hoiakute leevendamisel.
Sinise kivina mõjub ta hästi kurgutšakrale, aitab väljendada end verbaalselt ning oma sügavamaid mõtteid. Sodaliit on hea kaaslane, kui on raske, stressirikas aeg või vaimse teekonna avastamine.

 

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: kõrgus 3,5 cm ja laius 2,5 cm ning pikkus 5 cm. 
Tarne: 1-3 päeva.

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; isiklikud teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Kristall

Piltjaspis, Roosa kvarts, Sodaliit, Punane jaspis, Kaltsiit, Hematiit, Roheline aventuriin, Jaad, Dalmaatsia jaspis, Ametüst, Labradoriit, Hauliit, Opaliit

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast