Tiigriraud peridoot pärl suur hõbetatud ripats

25,50 

TIIGRIRAUD koondab tiigrisilma, hematiidi ja jaspise tugevad ja maandavad omadused.

Suurendab elujõudu, enesekindlust, vastupidavust ja annab muutuste tegemiseks vajalikku energiat. On abiks kurnatuse ja stressi korral või kui kannatad vaimse ja emotsionaalse läbipõlemise pärast.

Aitab leida lihtsaid praktilisi lahendusi.

PERIDOOT ehk OLIVIIN ehk KRÜSOLIIT on oma kauni kuldselt särava oliivirohelise tooniga tuntud ka kui päikese sümbolina. Peridoodi ehk oliviini energia on soe ja võimas, mis aitab näha kogu enda sisemist kui ka välimist ilu.

Peridooti seostatakse hinnatud väärtustega nagu kuulsus, au, turvalisus ja üllus. Läbi tema kiirgavad vibratsioonid õpetavad meid elu hindama ja armastama.

Ta on võimas puhastaja ja aura kaitsja negatiivususe eest. Aitab meil vabaneda vanast taagast ja avaneda uutele võimalustele, viies meis selleks läbi vajalikud muutused.

Füüsiliselt tugevdab ainevahetust; on kasulik nahale, südamele, siseelunditele, silmadele. Kanda alati kontaktis nahaga või asetada vajalikule kohale.

Kodus aseta küllusenurka (sissepääsust kõige tagumine vasakpoolne nurk), et lisada armastuse, heaolu, võimaluste ja raha juurdevoolu. Peridoot ehk oliviin suurendab raha energiat ning tugevdab manifesteerimise jõudu.

Tšakra: südametšakra, päikesepõimik

Tähtkuju: Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Veevalaja

Struktuur: ortorombiline (tõrjuja)

VÄRVI ENERGIA: oliiviroheline

Oliivirohelisi kristalle saame kasutada selleks, et fokusseerida ja tugevdada meie esimesi pingutusi kui vajame tarkust ja valgust, et jõuda mõistmiseni; aga ka koondada pingutusi, mis algasid hästi, ent vajavad nüüd jõudu küpsemiseks.

Oliiviroheline on uutele tähendustele ja ideedele vastuvõtlikuks saamise värvikiir.

Tumedamates toonides oliivirohelised kristallid peegeldavad tõe ja harmoonia sündi; aitades alustada visioonide ja tarkuse otsiguid. Nad sobivad suurepäraselt pikajaliste eesmärkide saavutamiseks, kus oluline on rahulik ja püsiv areng.

Heledamad oliivirohelised toonid annavad sihikindlust teekondadel, mis on spirituaalset laadi. Nad toetavad pikaajaliste rännakute pingutusi, milles on olulised sihikindlus ja püsivus, aga ka selliseid, mis vajavad täpsust ja keskendumist.

 

Laost otsas

Kategooriad:
Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

TOOTEINFO: ripatsi mõõdud koos kinnitusega 8,5 cm, tiigriraud 3,5 x 1,8 cm, peridoot 1,7 x 1 cm, pärl 1 x 1 cm

MATERJAL:: naturaalsed tiigriraud, peridoot ja pärl, metallosad hõbetatud

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast