Käevõru must ahhaat, mõranenud mäekristall ja preniit helmestest

14,50 15,50 

Koidukuma nobenäppude disain & käsitöö: poolvääriskividest käevõru must ahhaat, mõranenud mäekristall ja preniit helmestest.

MUST AHHAAT

…on väga tugev kaitsekristall nagu teisedki musta värvi kristallid. Ta aitab kaitsta  psüühiliste rünnete, äraneedmise või halvasoovlikkuse eest. Ta kaitseb võimasalt aurat negatiivsuse eest ning ühtlasi ka tugevdab seda.

Must ahhaat laseb meil näha maailma ilma “roosade prillideta” ehk nii nagu asjad tõeliselt on. Niimoodi on ta tõhus abiline lõpetamaks elamist unistuste keskel ning nägema inimesi ja olukordi nende tõelise palgega. Kui oleme olukorras, kus lähedased soovitad midagi lõpetada (suhe, amet jms), kuid ise räägime asja paremaks- võib must ahhaat olla oluliseks teguriks muutuste poole liikuma hakkamisel.

Mustal värvil on maandav toime ning seetõttu on ta hea kivi maatšakra tasakaalustamiseks. 

MÄEKRISTALL

…Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib kogu meie olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades meie tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

PRENIIT

…on tingimatu armastuse kivi. Ta soodustab intuitsiooni ja vaimset kasvu ning aitab saabuvateks aegadeks valmis olla.
Toob sügava meditatsiooni, kus on võimalik kohtuda oma kõrgema minaga. Rahustab ümbrust ja toob meelerahu, luues justkui nähtamatu kaitsevõre kandja ümber või ka kogu ruumis.

Aitab sundkäitumisega inimesi, kes eelnevast elust põhustatud ilmaoleku tõttu koguvad asju või tundeid/armastust. Pehmendab halbu unenägusid ja hirme. Rahustab hüperaktiivseid lapsi.

Preniit on kristallitervendaja enda ravitsemiseks. Ta on kasulik diagnoosimisel, sest aitab jõuda haiguse põhjuseni.

Tšakra: südametšakra

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: helmed 8 mm, saadaval kolmes eri mõõdus
Materjal: looduslikud poolvääriskivid, hõbetatud vahelülid
Tarne: 1-3 päeva

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Päeviku blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Suurus

16,5 cm, 18,5 cm, 20,5 cm

Sulle võib huvi pakkuda ka
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast