Käevõru “roosa kvarts kuukiviga”

17,00 18,00 

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega. 

Teda peaksid kindlasti muretsema endale inimesed, kellele roosa kvarts ei meeldi- see tähendab, et neis on miski, mis vajab selle kivi parandusvõimet. Kanna roosat kvartsi endaga kaasas ning aseta magamistuppa armastuse ligitõmbamiseks/ hoidmiseks.

Roosat kvartsi toetab kuukivi. Kuukivi peetakse uute alguste kristalliks- nii nagu kuu kasvab ja kahaneb, aitab kuukivi mõista, et kõik on pidevas muutumises. Ta rahustab tugevalt emotsionaaliseid tundeid, olles täidetud naiseliku ja passiivse energiaga. Ta tasakaalustab mees-ja naisenergiat, rahustab ebastabiilsust ning maandab stressi. 
Kuukivi toob Sinu ellu sünkroonsust ja õnnelikke juhuseid, et leiaksid hõlpsamini oma raja, millel kõndida.

Kuukivi on hea kivi viljastumise, rasestumise, sünnitamise ja imetamise toetamiseks. Kui asetad kuukivi oma päikesepõimikule (nabast 4 sõrmelaiust kõrgemal), aitab ta välja tirida ebavajalikke käitumismustreid ning neid eemaldada. Kuukiviga ole valmis emotsionaalseteks muudatusteks!

Jaga:
Lisainfo
Mõõtmed 18 cm
Pikkus

16,5 cm, 18 cm, 19,5 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast