Kaelaehe Elu Puu Hamsa käsi Ametüst OM

12,90 

Kaelaehe, millel ripatsiteks Hamsa käsi, Elu Puu, OM sümbol ja ametüsti helmes. Võimas energeetiline talisman, mis kolme erineva sümboli koostoimel annab tugeva toime!

Hamsa käe amuletti peetakse võimsaks talismaniks ja seda nähakse kui pühadust, tervendajat ja imetegijat, mis toob  headust selle kandjaile, kaitseb ettenägematute ohtude ja haiguste eest ning neutraliseerib negatiivset energiat.

Elu Puud on universaalse maailmapuuna Euroopas tuntud juba kiviajal. Kujundit on peetud maailma keskmeks ja kõikide eluprotsesside aluseks. Sümboliseerib ühendust maa ja taeva vahel. Elu Puu, kui maailma tsentner ja kõigi eluprotsesside alus on ühtlasi olnud absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol. 

OM sümbol on sankskriti tähtedes ja hääldatakse “aum”. Om on üks tähtsamatest mantratest, ta tähistab kujundlikult nii maad, õhku kui taevast, kõige lõppu ja algust.

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vibratsiooniga. Ta on looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Tal on Sulle tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ametüst toetab mõõdukust ning aitab Sul vabaneda sõltuvustest. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi, kaasates Su suikunud intuitsiooni. 

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: keti pikkus on 60 cm
Materjal: allergiavaba metall, helmes naturaalse ametüsti kristall

Kokku pandud Koidukuma meistrite poolt

Tarne: 1-3 päeva

4 laos

Jaga:
Lisainfo
Tarne:

1-3 päeva

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast