Dendriitahhaat/-kaltsedon silmakujuline ripats ketiga

9,99 

DENDRIITAHHAAT/-KALTSEDON

Ahhaatideks nimetatakse vöödilise mustriga kaltsedoni kristalle. Kuigi dendriidil ei ole vööte, loetakse ta siiski ahhaatide gruppi. Dendriidid on tavaliselt läbikumavad ja/või piimjad, sisaldades endas taimede-sarnaseid moodustisi.

Dendriiti tuntakse kui Rikkalisuse Kivi. Ta toob küllust ja täiust elu igasse aspekti, ärist põllumajanduseni. Teda on seostatud iidsete Kreeka duriidide ja puuvaimudega, sestap maetud ka maha viljaka saagi kindlustamiseks.

Dendriitahhaat on hea iseenda tundmaõppimiseks, avastamaks enese seatud piiranguid ja käitumismustreid, mis loovad meie elu. Kivi on heaks abiliseks kõigile, kes tegelevad teraapia, meditatsiooni, uuestisünni või mingi muu praktikaga, mis vajab tõsist igapäevast tööd iseendaga, et saavutada ihaldatud tulemusi.

Ahhaat toetab sisemist stabiilsust, olemust ja küpsust. Tema soe ja kaitsev energia pakub turvalisust ja enesekindlust. Suurepärane kristall raseduse ajaks ning sünnitusjärgse depressiooni leevendamiseks. 

Emotsionaalselt aitab dendriitahhaat üle saada kõikvõimalikest traumadest ja negatiivsetest tunnetest. 

Füüsiliselt on dendriitahhaat kasulik südamele ja veresoonkonnale. Kandes kivi rinnaku keskel, tugevdab ta südamelihaseid. Dendriitahhaat leevendab tõhusalt seljavalu, mis on tingitud sisemisest pingest ja stressist. Kõhule asetatuna stimuleerib ainevahetust ja leevendab gaasilisust. On kasulik krooniliste haiguste puhul pikaaegsel kandmisel.

 

TOOTEINFO

Mõõdud: kristall 4 x 1 cm, kett 45 cm;

Materjal: looduslik kristall, kett metallist;

NB! Eri mustrites kristallidest saad tellida sobiva, kui valid numbri 1-st 5-ni (numbrid on ülevalt alla nagu tootepildil);

Tarneaeg: 1-3 päeva

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

DENDRIITAHHAAT /-KALTSEDON

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Kristalli muster

1, 2, 3, 4, 5

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast