Võtmehoidja Elupuu Hamsa käsi OM sümbol

7,50 

Koidukuma meistrite poolt valmistatud Elu Puu, Hamsa käe, ametüsti kristalli ja Om-i sümboliga võtmehoidja aitab hoida Sinu võtmeid sattumast võõrastesse kätesse ja kaitsta Su kodu!

Elu Puu on üks 7-st kõige tähtsamast spirituaalsest sümbolist. Ta sümboliseerib ühendust maa ja taeva vahel ning on ühtlasi absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol. Elu Puu on kui maailma keskpunkt ja eluprotsesside alus.

HAMSA KÄSI on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat, kui keegi kannab teie peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab teid. Kuigi sõna “needus” tundub liigmüstiline, siis halva energiaga inimesed võivad Sinu käekäiku tõepoolest mõjutada, kui Su enda energia ei ole piisavalt tugev või oled väga vastuvõtlik. Hamsa lahtise käe sümbol aitab Sind kaitsta selle eest. Hamsa kätt võib kaasata kõikjale, kus võib tekkida ohtlikke olukordi või läbi käia negatiivseid inimesi.

OM sümbol on sankskriti tähtedes ja hääldatakse “aum”. Om on üks tähtsamatest mantratest, ta tähistab kujundlikult nii maad, õhku kui taevast, kõige lõppu ja algust.

Toote lisainfo

Mõõdud: võtmehoidja kogupikkus 9 cm, Elupuu ripatsi läbimõõt 1,7 cm, Hamsa käsi 3,5 x 3 cm, ametüst helmes 0,8 cm, OM sümbol 1,5 cm, metallist rõnga läbimõõt 3 cm.
Tarne: 1-3 päeva

4 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast