Elu Puu ja Hamsa käega võtmehoidja

7,00 

Koidukuma meistrite poolt valmistatud Elu Puu, Hamsa käe, ametüsti kristalli ja Om-i sümboliga võtmehoidja aitab hoida Sinu võtmeid sattumast võõrastesse kätesse ja kaitsta Su kodu!

Elu Puu

Elu Puu on üks 7-st kõige tähtsamast spirituaalsest sümbolist. Ta sümboliseerib ühendust maa ja taeva vahel ning on ühtlasi absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol. Elu Puu on kui maailma keskpunkt ja eluprotsesside alus.

HAMSA KÄSI on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat, kui keegi kannab teie peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab teid. Kuigi sõna “needus” tundub liigmüstiline, siis halva energiaga inimesed võivad Sinu käekäiku tõepoolest mõjutada, kui Su enda energia ei ole piisavalt tugev või oled väga vastuvõtlik. Hamsa lahtise käe sümbol aitab Sind kaitsta selle eest. Hamsa kätt võib kaasata kõikjale, kus võib tekkida ohtlikke olukordi või läbi käia negatiivseid inimesi.

 

→Loe maagiliste kaitsesümbolite kohta pikemalt meie Jutunurgast siin.

Toote lisainfo

Mõõdud: võtmehoidja kogupikkus 11 cm, Elupuu ripatsi läbimõõt 2 cm, Hamsa käsi 3,5 x 3 cm, ametüst helmes 1 cm, OM sümbol 1,5 cm, metallist rõnga läbimõõt 3 cm.
Tarne: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast