Hamsa käsi ja ametüst kristalliga kaelaehe / amulett / talisman

8,50 

Kaelaehe, millel ripatsiteks Hamsa käsi ja ametüsti kristall. Võimas energeetiline talisman!

Hamsa käe amuletti peetakse võimsaks talismaniks ja seda nähakse kui pühadust, tervendajat ja imetegijat, mis toob  headust selle kandjaile, kaitseb ettenägematute ohtude ja haiguste eest ning neutraliseerib negatiivset energiat.

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vibratsiooniga. Ta on looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Tal on Sulle tugev tervistav ja puhastav vägi. 
Ametüst toetab mõõdukust ning aitab Sul vabaneda sõltuvustest. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi, kaasates Su suikunud intuitsiooni. 

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: ripatsi pikkus 4cm, keti pikkus 60 cm.

Tarne: 1-3 päeva.

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; isiklikud teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Disain

pikliku ametüstiga, tilgakujulise ametüstiga

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast