Eheda türkiisiga tilgakujulised hõbekõrvarõngad

21,72 

Lihtsa, klassikalise disainiga naturaalse ja eheda türkiisiga tilgakujulised hõbekõrvarõngad Indiast.

TÜRKIIS

Türkiis on juba iidsetest aegadest tuntud kaitsetalisman, mida kandsid kõrgel võimul olevad preestrid, kuningad ja valitsejad. See tugevdav kivi suurendab empaatiavõimet, toob meelerahu ning tasakaalustab meie olemist.

Türkiis aitab kaasa eneseteostusel, vabastades loovust ning rahustades avalikel esinemistel närve. Ta on tuntud ka kui intuitsiooni arendaja ja “tarkuse kivi”- aidates meil informatsiooni talletada ja seda edukalt kasutada. 

Kristalli kurgul kandes/hoides aitab ta meil väljendada oma tundeid, tõde ja arvamust; aga ka vabastab meid vanadest piirangutest. 

Füüsilisel tasandil aitab türkiisi kristall jagu saada stressist ja kurnatusest. Ta tugevdab meie energiavälja ning immuunsüsteemi. Türkiis toetab keha toiteainete omandamist, tal on põletikuvastane toime ning aitab eemaldada mürke.

VÄRVI ENERGIA: türkiisi värv peegeldab talve üleminekut kevadele kui sinised toonid muunduvad rohelisteks. See on värske, vastuvõttev energia, mis kingib meile uue kasvu ja elu arenedes rahu. Ta toob lootust, taastumist ja tasakaalu. Türkiis toob rahu peale tormi, maandab stressi ja neutraliseerib äärmused. Ta aitab tõmmata tagasi agressiivsust ja tegeleda raevuga, toob meid tagasi oma keskmesse. Heledamates toonides türkiis tõstab läbi spirituaalsuse sisemist harmooniat ja rahu.

Tugevamates ja rikkalikemates toonides türkiis on tähelepanuväärselt võimas kiir. See toob tuntavat võimu ja paindlikkust.  Türkiisi värvid aitavad lahustada meie sallimatust ning kohaneda uute ideede ja keskkondadega.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

TÜRKIISIGA TILGAKUJULISED HÕBEKÕRVARÕNGAD

Mõõdud: pikkus ilma konksuta 3,3 cm; kristalli läbimõõt 1cm
Materjal: kivideks naturaalsed türkiisi kristallid, ümbris hõbe prooviga 925″.
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilised omadused

Struktuur: trikliinne (tõkestaja)
Tšakra: kõri-, kõrgem südametšakra, kolmas silm
Tähtkuju: ambur

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast