Sinine pitsahhaat hõberipats

39,90 

Minimalistliku klassikalise ovaalse kujuga sinine pitsahhaat hõberipats 925″ prooviga Indiast.

Sinine pitsahhaat on eriti toetav kivi, mille pehme energia rahustab meid tugevalt ja neutraliseerib negatiivseid tundeid ja emotsioone. Ta on suurepärane tervendamiskivi kurgutšakrale, mida avades ja tasakaalustades õpime avaldama enda tõde ja sügavamaid mõtteid, end uutmoodi väljendama ja vabaneme vanadest mõtte-ja käitumismustritest.

Sinine pitsahhaat aitab pinnale tõsta allasurutud emotsioone, eirit, mis on tingitud hukkamõistust. Tihtilugu hoitakse neid tundeid enda sees ja võimaluseta neid väljendada blokeerub kurgutšakra, tuues kaasa nii psühholoogilisi kui füüsilisi valusid/haiguseid. Sinine pitsahhaat aitab meil end verbaalselt väljendada ning lahustada allasurutud emotsioonidest tekkinud viha/ängi. Meestel aitab vabastada ning omaks võtta oma tundlikkust ja tundeid.

Füüsilisel tasandil aitab sinine pitsahhaat vabanemisele  õla- ja kaelaprobleemidest, kilpnäärme alatalitlusest ja kurgu- ning lümfinakkustest. Ta on võimas kurgutervendaja iga haiguse puhul.
 Tugevdab luustikku ja aitab paraneda luumurdudest. Alandab palavikku ja kõrvaldab närvisüsteemi blokaade, tugevdab kapillaare ja pankreast.

VÄRVI ENERGIA: Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

 Heledamates toonides on sinised kristallid vaoshoitumad kui tumesinised. Nagu madalate veekogude värv peegeldab  taevast, aitavad helesinised kristallid meil mõtiskleda, vaagida, kahelda ja lõõgastuda, võttes omaks elu, mis meil on. Helesinised kiired aitavad meil vabaneda sõltuvusprobleemidest ning destruktiivsetest käitumismustritest.  Need aitavad vihapurskeid ohjed hoida ning muuta käitumist mahedamaks ja leebemaks; tulla toime leinaga, lasta lahti minevikust ja terveneda süütundest.

1 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

SININE PITSAHHAAT HÕBERIPATS 

Mõõdud: ca 2,5cm x 2cm + riputusosa 1,5cm
Materjal: kiviks poleeritud naturaalne sinine pitsahhaat, ümbris hõbe prooviga 925″
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilised omadused

Struktuur: heksagonaalne
Tšakra: kurgutšakra, kolmas silm
Tähtkuju: kaksikud
Element: vesi

MEELESPEA

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast