Boho- kaelakee kristallidest ja ahhaat-geoodi lõikega

33,33 

PILTJASPISE kristall meenutab looduslikku liivast maastikku. Nii nagu selle kristalli välimus on loodusega kooskõlas, aitab ta ka inimesel sulanduda loodusega ühte ja paremini mõista seal toimuvaid protsesse. Ta on rahuliku energiaga kristall, mis aitab hästi pingete maandamisel.

Piltjaspis on seotud nii ärilise kui tööalase edu kui ka jõukuse majja toomisega, selleks hoia teda külluse tsoonis.

TŠAKRAD: juurtšakra, päikesepõimik

AHHAAT on rahustava, pingeid maandava toimega. Ta annab Sulle jõudu ja tugevust, aitab iseendaga leppida. Ta suurendab Su enesekindlust ning aitab Sul end analüüsida.

Ahhaadi kristallid soodustavad vaimset tööd ja praktikaid, aitab väljendada omaenda tõdesid.

Emotsionaalsel tasandil aitab minetada negatiivsust, sisemist viha ja südamevalu. Suunab  Sind uutele algustele ja avab südame armastamiseks. Ahhaat avab Su teadlikkusele või avardab seda, aidates mõista elu kui kingitust.

Ahhaat mõjub hästi maole, emakale, veresoontele, nahahädadele. Kõhule paigutatuna või kristalliveena ergutab seedeprotsessi ja leevendab gastriiti. Südamel ravitseb emotsionaalseid traumasid.

Tänu AHHAAT-GEOODI koopasarnasele kujule ja paljudele tippudele võimendab ta energiat, lastes sel pehmelt ja aeglaselt voolata. Geoodid abistavad sõltuvustest vabanemisel.

PÜRIIT tõkestab negatiivset energiat ja saasteaineid, moodustades (kaelas kantuna) kandja ümber justkui “kaitsevõrgu”. Meestel suurendab eneseusku, naistel aitab üle saada alaväärsuskompleksist. Suurendab energiat ja aitab melanhoolia puhul.

Püriit on tõepoolest ka külluse kristall- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: kristallidega kee pikkus 80 cm, niitidest tutt 8,5 cm, ahhaat-geood 3,5 x 3 cm
Materjal: loodusliku ahhaadi, piltjaspise ja püriidi helmed, ripats ahhaat-geoodi lõige
Tarne: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast