Unenäopüüdja türkiis- ja paabulinnusulgedega | Koidukuma disain

33,00 

Koidukuma meistrite poolt ainueksemplarina valminud originaalne türkiissinise ja sinise toonides unenäopüüdja loob maagiahõngulise vau-faktori igasse ruumi!

Kahe rõnga küljest ripuvad alla mitmes eri pikkuses nii suuremad kui väiksemad sinised ja türkiissinised kohevad suled ning ehtsad paabulinnusuled. Suled on kinnitatud eri värvi topelt-helmestega. Suuremal rõngal on ääre ümber seotud türkiissinine pael ja võrgu sisse punutud erinevaid helmeid.

Suurema rõnga diameeter 22 cm ja väiksema 10 cm. Kogupikkus koos riputusaasaga 77 cm, riputusaas 10 cm. 

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

☛Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

VÄRVI ENERGIA: TÜRKIIS

türkiisi värv peegeldab talve üleminekut kevadele kui sinised toonid muunduvad rohelisteks. See on värske, vastuvõttev energia, mis kingib meile uue kasvu ja elu arenedes rahu. Ta toob lootust, taastumist ja tasakaalu. Türkiis toob rahu peale tormi, maandab stressi ja neutraliseerib äärmused. Ta aitab tõmmata tagasi agressiivsust ja tegeleda raevuga, toob meid tagasi oma keskmesse. Heledamates toonides türkiis tõstab läbi spirituaalsuse sisemist harmooniat ja rahu.

Tugevamates ja rikkalikemates toonides türkiis on tähelepanuväärselt võimas kiir. See toob tuntavat võimu ja paindlikkust.  Türkiisi värvid aitavad lahustada meie sallimatust ning kohaneda uute ideede ja keskkondadega.

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast