Šungiit käsitöö plaat laadimisalus ruunidega

13,00 

ŠUNGIIT

…seda mineraali leidub meie planeedil vaid Venemaal, Karjalas, täpsemalt Šunga külas, mille järgi on kivi ka oma nime saanud. Geoloogid kinnitavad, et šungiit tekkis ca 2 miljardit aastat tagasi, kui maailma valitsesid vaid bakterid ja üherakulised organismid. Nende elutegevuse tulemusena võiski tekkida šungiit. Teise versiooni kohaselt on selle kivi teke seotud hiiglasliku meteoriidi kukkumisega Maale ning šungiidid olevat selle meteoriidi jäänused.

Selge on aga see, et sellel mineraalil on unikaalsed füüsikalised, keemilised ja tervendavad omadused. Šungiidi põhiline koostisosa on süsinik, mis eluslooduse ja -organismide aluseks. Šungiidis leiduva süsiniku molekulid on aga hoopis uut tüüpi struktuuriga ja neid nimetatakse fullereenideks . Neid peetakse ühtedeks võimsamateks antioksüdantideks, mis kaitsevad inimese keharakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.

Tänapäevases maailmas on šungiit laialdaselt kasutuses erinevates valdkondades nagu metallurgia- ja keemiatööstuses, põllumajanduses, meditsiinis ja spirituaalses maailmas.
Šungiidi parimateks omadusteks, mis on teda üle maailma tuntuks teinud, on vee puhastamine, füüsiline ja spirituaalne tervenemine ja kaitse elektromagentkiirguse eest.

Šungiit on naturaalne geomagnetiline materjal tugeva “sõeluva” efektiga, mis neutraliseerib kõrgesagedusliku ning mikrolainete sageduse elektromagnetilise kiirituse. Elektromagnetkiirgus tuleb kõikidest elektroonilistest seadmestest, sh mobiiltelefonist ja Wi-Fi ruuterist.

RUUNIDE KIRJELDUSED (vasakult paremale):

ANSUZ – õppimine, enda arendamine, uued suhted, info ja tarkused

LAGUZ – muutused ja puhastus, lase lahti vanast ja tee ruumi uuele

URUZ – maskuliinne elujõud, visadus, tugevus, innustab v’õitlema ja ellu jääma

NB! tagurpidi pööratud ruunimärk on negatiivse mõjuga!

TOOTEINFO: mõõdud. läbimõõt 5 cm, paksus 0,5 cm

1 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast