Boho- kaelakee püriidi, aventuriini ja labradoriidiga

57,00 

PÜRIIT on kasulik abiline oma plaanide ja kavatsuste kinnistamiseks ja maandamiseks. Püriiti tuntakse ka kui “kassikulda” oma kuldse tooni tõttu. Püriit on tõepoolest ka külluse kristall- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

ROHELINE AVENTURIIN on südame kivi, teda lohutades, harmoniseerides ja kaitstes. Kristall aitab mõista iseennast ja oma kohta universumis. Tuntud ka kui “isikliku arengu kristall”. Roheline aventuriin on ka üks peamisi kristalle, millega tõmmatakse oma ellu küllust, õnne ja edu. Teda paigutatakse tihti rahakotti või küllusenurka/- karpi, aga kasutatakse ka majade ning aedade kaitseks geopaatilise stressi eest.

LABRADORIIT on esoteerilise teadmise kivi. Annab tugevust ja visadust muutuste protsessis nii kehale kui hingele. Kallutab aurast eemale soovimatud energiad ja juhatab meid eelmistesse eludesse. Ta on tugev kaitsekivi. Stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid. Tugevdab usku iseendasse. Sobib väga hästi meestele.

VALGE HAULIIT aitab stressi maandada, leevendab ärevust ning neelab viha/ängi. Hauliit õpetab Sulle kannatlikkust ja vaigistab meelt, seega on ta hea abiline mediteerimisel ning joogas, aga ka astraalrändudel. Temaga avardad oma teadlikkust ning emotsioonide väljendamist, ühtlasi kaitseb ta Sinu ülemisi tšakraid (kõri, kolmas silm, kroontšakra).

AHHAAT on rahustava, pingeid maandava toimega. Ta annab Sulle jõudu ja tugevust, aitab iseendaga leppida. Ta suurendab Su enesekindlust ning aitab Sul end analüüsida. Ahhaadi kristallid soodustavad vaimset tööd ja praktikaid, aitab väljendada omaenda tõdesid. Roheline ahhaat annab emotsionaalset ja vaimset paindlikkust, parandab otsustusvõimet- kasulik vaidluste lahendamisel.

TOOTEINFO: kee pikkus 80 cm, ahhaat ripats 3,5 x 3.5 cm, tuti pikkus 9,5 cm

 

2 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Boho- kaelakee püriidi, aventuriini ja labradoriidiga

MATERJAL: naturaalsed püriidi, rohelise aventuriini, labradoriidi ja valge hauliidi helmed; ripats roheline ahhaat;

MÕÕDUD: kee pikkus 80 cm, ahhaat 3,5×3,5 cm, niidist tutt 9,5 cm.

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast