Boho-stiilis kaelakee laavakivi, jaspise ja turmaliinkvartsiga

27,77 

MUST LAAVAKIVI on tekkinud tulikuumast laavast, kuid nii nagu jahtunud laava on külm, oskab ka see kivi hoida sul õnneuimas pea selge ning jalad tugevalt maas. Maandab pingeid ja tuleb toime äkkvihaga. Kui sind ootavad ees muutused, annab ta sulle tugevust ja sihikindlust.

JASPIS on hoolitsev kivi- ta toetab stressi ajal ja toob hinge rahulikkust. Iga jaspise värvus vastab eri tšakrale, puhastades ja joondades neid. Abistab elektromagnetkiirgusest ja keskkonnasaastest vabanemisel.

TURMALIINKVARTS on kooslus- nagu nimigi vihjab- kvartsist ehk mäekristallist ja turmaliinist, pakkudes Sulle mõlema kristalli parimaid omadusi.

Kivi harmoniseerib Sinu tšakraid ja energiavälja, seda ühtlasi ka tugevdades. Ta on tugevalt maandava toimega, vabastab pingetest ning muundab negatiivsed mõtted positiivseteks. Kristall aitab lõhustada vanu mõttemustreid, mis segavad Sinu elu kulgemast harmooniliselt ja ilma korduvate “ühes stiilis ämbritega”. Ühtlasi on mäekristall soovide täitumise võimendaja ja turmaliin äärmiselt tõhus kaitsekristall, mis blokeerib negatiivset.

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: kee pikkus 80 cm, niidist tutt koos musta helmega 13 cm 

Materjal: loodusliku laavakivi, jaspise ja turmaliinkvartsi helmed, tutt mustast niidist
Tarne: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast