Sinine unenäopüüdja | Koidukuma disain

19,92 

Koidukuma meistrite poolt valminud originaalne türkiissinine unenäopüüdja kahe rõngaga. Suurema rõnga sees on pitsvõrgul kreemikasvalge lilleõis, rõnga küljest ripuvad alla sinistes toonides pärlitega kinnitatud suled ja õrnsinised pitspaelad.

Suurema rõnga diameeter 16 cm, väiksemal 9,5 cm.  Kogupikkus ilma riputusaasata 70 cm, riputusaas 10 cm.

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

☛Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

Värvi energia: sinine
sinine on vee, taeva, maakera, unistamise ja õhulisuse värv. Ta rahustab ja paneb mõtisklema. Öeldakse, et sinises toas kulgeb aeg aeglasemalt…
Sinist värvi seostatakse kurgutšakraga, mis tähendab, et sul on teistele midagi öelda, näidata on andeid ja võimeid.
Indigosinist seostatakse kulmutšakraga ehk n.ö. “kolmanda silmaga”- tarkus, sisemine rahu ning tasakaal. 
Värvi energia: türkiis
türkiisi värv peegeldab talve üleminekut kevadele kui sinised toonid muunduvad rohelisteks. See on värske, vastuvõttev energia, mis kingib meile uue kasvu ja elu arenedes rahu. Ta toob lootust, taastumist ja tasakaalu. Türkiis toob rahu peale tormi, maandab stressi ja neutraliseerib äärmused. Ta aitab tõmmata tagasi agressiivsust ja tegeleda raevuga, toob meid tagasi oma keskmesse. Heledamates toonides türkiis tõstab läbi spirituaalsuse sisemist harmooniat ja rahu.
Tugevamates ja rikkalikemates toonides türkiis on tähelepanuväärselt võimas kiir. See toob tuntavat võimu ja paindlikkust. Türkiisi värvid aitavad lahustada meie sallimatust ning kohaneda ideede ja keskkondadega.

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast