Shiva lingam auguga kivi (kaela)

Shiva lingam sümboliseerib hindude jumala Shiva meheau- sõna “lingam” tuleb sanskriti keelest ning tähendab mehe suguelundit. Kuigi maskuliinse olemusega kivi, ühendab ning tasakaalustab ta nais- ja meesenergiad, tuues seeläbi ühtsuse tunnet. Kristall võib ergutada Kundalini energiat ning laadida kogu tšakrasüsteemi.

Olles olnud spirituaalne talisman läbi aegade, saab shiva lingamiga töötades ühenduda kollektviise alateadvusega ning rännata läbi aja ja ruumi. Ta on sisemise transformatsiooni edendaja, lõhkudes piiravad  käitumis- ja mõttemustrid ning tuues ellu vaimsust; hävitades selle, mis on vana ja kasutu ning puhastades teed taassünnile.

Shiva lingam on eriti kasulik juur-ja sakraaltšakrale, kui ka terve keha energiasüsteemile. 

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: 2,5 x 1,2 cm ja 3,2 x 1,8 cm
Materjal: krüptokristalliline kvarts (lisanditega)
Tugevus: 7 (Moh skaala)
Päritolu: India, Narmada jõgi

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”, Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Suurus

väiksem, suurem

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast