Suur käevõru: tiigrisilm ja hematiit kuubik

19,00 20,90 

Koidukuma nobenäppude poolt valminud käevõru tiigrisilma ümmarguste helmeste ning hematiidi kuubikutega.

TIIGRISILM

Tiigrisilm on kaitsev kristall, mida on ammustest aegadest traditsiooniliselt kantud talismanina. Ta annab tuge sihtide saavutamiseks, lastes Sul tunnetada oma sisemist jõudu ning toob esile Sinus peituva terviku.

Tiigrisilm aitab lahendada sisemisi konflikte ning dilemmasid, eriti neid, mis on põhjustatud põikpäisusest ja uhkusest. Ta ravib enesehinnangu ja -kriitikaga ning blokeeritud loovusega probleeme. Aitab Sul ära tunda oma andeid ning tegeleda oma nõrkade külgedega.

Kuldne tiigrisilm on hea kaaslane tähtsatel kohtumistel ning sooritatavatel sündmustel (eksamid, töövestlused jne).

TŠAKRA

Nabatšakra ehk päikesepõimik

Hematiit on tugev kaitsekivi ja ühtlasi hea maandaja- maatšakra kristall;  ta harmoniseerib meelt, keha ja vaimu.

Hematiidi magneetiline toime on nii füüsiline kui vaimne- ta aitab välja tõmmata Sinust negatiivsed käitumis- ja mõttemustrid ning energia; füüsilisel tasandil jääkaineid. Toetab kartlikke naisi, tugevdab nende enesehinnangut.

Ravitseb oma tungidele järeleandmist (liigsöömine, suitsetamine jm), tõmmates Sind tagasi oma esialgsete kavatsuste juurde.

Magneetilise kivina on ta hea abiline liigesevalude puhul. Hematiit tugevdab verevarustust ja aitab vereringeprobleemide puhul. Maandava kristallina leevendab ärevust ja unetust.

TŠAKRA: maatšakra 

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: hematiidi suurem kuubik 1 x 1 x 1 cm; väiksem 0,5 x 0,5 x 0,5 cm; tiigrisilma helmes  8mm, saadaval kolmes eri suuruses

Lisainfo
Suurus

19 cm, 21 cm, 23 cm

Hematiit kuubik

väiksem, suurem

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast