Salvei tõrvik | Koidukuma disain

5,50 6,50 

Koidukuma-pere mahedas ürdiaias kasvanud salvei kuivatatud taimedest kokku pandud salvei tõrvikud, mis on kaunistatud lillede ja marjadega. Kinnitatud takunööriga, millest on pikem aas riputamiseks.

VALGE SALVEI

…on olnud indiaanlaste püha taim aastatuhandeid. Nad on kasutanud seda erinevatel spirituaalsetel, meditsiinilistel ja praktilistel viisidel. Paljudele pärismaalastele on salvei suur osa nende elust. Usutakse, et Salvei põletamisest eralduv suits aitab kanda palveid Loojale, samal ajal puhastades negatiivsust ja madalaid energiad, jõude, mõjutusi, emotsioone ning mõtteid.  

Salvei  suits puhastab õhku, sest salvei taimel on lisaks energeetilisele puhastusele ka antibakteriaalne toime. Indiaanlased põletasid salvei taime, et tugevdada vaimset selgust. Selle teraval ja läbitungival suitsul on meelele ja mõtetele puhastav efekt, mis toob välja teravama teadlikkuse. Nõnda mõjub salvei soodsalt ka loovale tegevusele ning keskendumisele.

Salvei on väga maagiline taim, mis töötab mitmel erineval tasandil. Usutakse, et salvei suits tervendab, kaitseb ja puhastab vaimu, hinge ja emotsionaalset keha. Õppides tundma salvei taime vaimu, on meil võimalik avaneda kõrgematele teadmistele ja tarkustele.

Salvei aitab kaasa ka negatiivsete ioonide vabastamisele (loe ioonide kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Miks on oluline viibida looduses“).

Spirituaalses kontekstis saab salveitõrvikuga puhastada energeetiliselt:
-iseend (aura, energiakeskused);
-oma kodu ja ümbrust;
-väeesemeid (kristalle jms).
Selleks süüta tõrvik, ära jäta teda põlema, vaid levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Kui puhastus on tehtud, lõika kääridega tossavad otsad nt. kraanikaussi. Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

SALVEI TÕRVIK

Mõõdud: pikemal 19 cm, lühemal 15 cm, läbimõõt keskelt 5-6 cm
Koostis: kuivatatud Eestis kasvanud mahesalvei taimed
Tarne: 1-3 päeva

Lisainfo
Suurus

väiksem, suurem

Disain

salvei tõrvik, salvei tõrvik kuldvitsaga, salvei tõrvik marjakobaraga

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast