Sakraaltšakra kristallikomplekt

9,99 

Kristallikomplekti võtmesõnadeks on loovus, eluenergia ja seksuaalsus. Komplekti kuuluvad mookaiidi, karneooli ja kollase kaltsiidi kristallid tööötavad sinu sakraaltšakra heaks.

MOOKAIIT ehk austraalia jaspis kuulub jaspiste perre. Jaspis on super-hoolitseja, ta toetab stressis ja rahustab su hinge. Jaspis vabastab elektromagnetilisest ja keskkonnasaastest.

Mookaiit soosib uusi väljakutseid ja mitmekülgsust. Abistab uute võimaluste leidmisel ja valikul. Ta on füüsiliselt stabiliseeriv kivi; abiks ka lastega suhtlemisel. 

KARNEOOL on tuntud läbi ajaloo kui motiveerivat, julgust andvat ja vastupidavust soodustavat, inspireerivat ja kaitsevat kristalli. Nii kandsid teda iidsed sõdalased, et karneool annaks neile väge ja jõudu. Tal on ka võime puhastada teisi kive.
Tema punane värvus resoneerub seksuaalenergiaga, seetõttu aitab karneool tõsta viljakust, kirge ja armastust ning on loomeenergia turgutajaks.

Karneool tõmbavat ligi ka küllust- uute võimaluste ja hea õnne näol, paiguta see kodus eesukse lähedale. Töökohas hoituna stimuleerib ambitsioone, edasipüüdlikkust ja järjepidevust ning ei lase tekkida ebareaalsetel ootustel.

KOLLANE KALTSIIT on hirmude hajutaja. Toob positiivset sooja energiat ja ergutab loovust, tasakaalustab emotsioone, tõstab meeleolu. Kaitseb ka elektromagnetkiirguse eest.

Kivid on kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 10 cm; kivid ca´ 2,5-3 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on mookaiidi, karneooli ja kollase kaltsiidi poleeritud kivid

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast