Boho- kaelakee Roheline aventuriin Rubiintsoisiit Ahhaat

57,00 

Boho- kaelakee rohelise aventuriini, rubiintsoisiidi, jaadi ja mäekristalli helmestest ning tipneb suure roheka ahhaadi ja oliivirohelise niiditutiga.

ROHELINE AVENTURIIN on südame kivi, teda lohutades ja kaitstes. kristall aitab mõista iseennast ja oma kohta universumis. Tuntud ka kui “isikliku arengu kristall”.

Roheline aventuriin on üks peamisi kristalle, millega tõmmatakse oma ellu küllust, õnne ja edu. Teda paigutatakse tihti rahakotti või küllusenurka/-karpi, aga kasutatakse ka majade ning aedade kaitseks geopaatilise stressi eest (veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiiivsetest joontest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad).

JAAD on ülimalt rahustava toimega, tema vibratsioon on õrn, kuid samas mõjub ka elujõu allikana. Jaad on aastatuhandeid olnud tuntud ning armastatud kivi maagide hulgas. Ta avab südametšakra, luues tasakaalu ja harmoonia. Samuti on jaad ka külluse kivi, tuues materiaalset rahulolu.

RUBIINTSOISIIT on kivi, mille sobib tsitaat “Prohveti” raamatust: “Kirg ja mõistus olgu su meresõitjahinge rooliks ja tüüriks”. Rubiin aitab oma kirega ühenduses olla ja tsoisiit hoiab mõistuse töös, mõlemat on vaja.

Rubiin on energiakivi; annab elujõudu ja tasakaalu, samas tundlikele ja ärrituvatele inimestele võib liiga stimuleeriv olla. Südametšakra kristall, mis õpetab rõõme tundma ning samas kaitseb psüühiliste rünnakute eest. Rubiin on üks külluse kividest, mis abistab jõukuse ning kire säilitamist.

Rubiintsoisiit (ehk rubiin tsoisiidis) aktiveerib kroontšakrat ning toetab vaimset arengut. Aitab tervendada hinge ning on toeks regressiooniteraapial. Rubiintsoisiidil olla unikaalne omadus edendada individuaalsust, rikkumata sealjuures suhteid ümbritsevate inimestega.

ROHELISE VÄRVI ENERGIA:

Roheline on inimeste jaoks kõige hõlpsamini tajutav värv; see on kevade, uute alguste ja turvalise rännaku värv. Puhast rohelist värvi kristallid on võimsad abilised, kui on vaja kosutada udusulis peresuhteid või uusi äriettevõtmisi. Nad on igasuguse uue elu sümbolid.

Roheline on viljakuse ja taassünni värv ning rohelisi kristalle on väga ammustest aegadest kasutatud organisatsiooni, pere- või kogukonda uue elu toomise pingutuste abistajatena. See on ka tootlikkuse, progressi, õitsengu, materiaalse edu ja edasiminekute värvikiir.

Tumerohelised kristallid abistavad rännakutel ja seiklustel, finantseesmärkide saavutamisel ja tuleviku kindlustamisel (ka mugava pensionipõlve poole).

Helerohelised kristallid aitavad soodustada spirituaalset arengut ning kõrgemale eesmärgile pühendumist.

TOOTEINFO: kristallidest kee pikkus ca´80 cm, ahhaat 4,5 x 3 cm, niiditutt 8 cm

2 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast