Boho- kaelakee Tsitriin Kollane opaal Piltjaspis

57,00 

Boho- kaelakee koosneb tsiriini, kollase opaali, magnesiidi ja piltjaspise kristallidest ning tipneb suure tsitriini toorkivist ripatsiga.

TSITRIIN toob Sinu ellu küllust või selle olemasolust arusaamist. Ta õpetab Sind ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõike head. Tsitriin õpetab jagama seda, mis Sul on ning aitab seda ka säilitada- siinkohal ei ole mõeldud vaid materiaalseid väärtusi, vaid kõike positiivset- nagu õnn ja rõõm, mida jagades alati topelt saab!

Tsitriin soodustab isikupära, parandab Su motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljandamist. Ta muudab Su vastuvõtlikumaks endale suunatud kriitika suhtes ning julgustab ise konstruktiivset kriitikat välja jagama.

Tsitriin on võimas puhastav ja uuendav kristall. Ta puhastab Sinu tšakraid (eriti päikesepõimikut), aktiveerib kroontšakra ning intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab Sinu energiakeha ning ühendab selle füüsilise kehaga. 

Kodus või tööl aseta tsitriin jõukusenurka (Feng Shui järgi asub eesuksest või toauksest kõige kaugemal vasakul nurgas) või küllusekarpi. 

OPAAL on peene energiaga kivi. Ta võimendab kosmilist teadvust ja loob müstilisi visioone, stimuleerib originaalsust ja loovust. Opaal on neelav, kuid samas ka peegeldav kivi. Ta intensiivistab emotsionaalseid seisundeid. Opaal on karmaline kivi, õpetades, et see, mida välja saadetakse, tuleb endale tagasi.

Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab ta teil mõista teie täit potentsiaali. Vaimsel tasandil toob opaal kergust ja spontaansust, soosib huvi kunstide vastu.

PILTJASPISE kristall meenutab looduslikku liivast maastikku. Nii nagu selle kristalli välimus on loodusega kooskõlas, aitab ta ka inimesel sulanduda loodusega ühte ja paremini mõista seal toimuvaid protsesse. Ta on rahuliku energiaga kristall, mis aitab hästi pingete maandamisel.

Piltjaspis on seotud nii ärilise kui tööalase edu kui ka jõukuse majja toomisega, hoia teda külluse tsoonis. Resoneerub Päikesepõimiku tšakraga. Last kandvatel emadel aitab kaitsta veel sündimata last; aitab vabaneda halbadest harjumustest; turgutab peale haigusi.

MAGNESIIT on väga kasulik kivi südamele- ta avab südametšakra ja stimuleerib südamest tulevat armastust, k.a. armastust iseenda vastu, mis on vajalik teiste inimeste armastuse vastuvõtmiseks. Ta võib olla väga hea abiline, kui suhted teiste inimestega on keerulised nende käitumise või sõltuvuste tõttu- magnesiit aitab olla mõistvam või mitte lasta end liialt mõjutada teiste muredest.

Magnesiit aitab luua positiivset ellusuhtumist, ta õpetab egoistlikke inimesi mitte esile tungima ning teisi tähelepanelikult kuulama. Magnesiidil on väga rahustav toime emotsioonidele- ta aitab vastu seista stressile, toetab närvilisi ja kartlikke inimesi.

TOOTEINFO: kaelakee kristallidest osa pikkus 44 cm, suur tsitriini ripats 4 x 2,8 cm

1 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Tarneaeg: 1-3 päeva.

Loe, kuidas kivi puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Lisainfo
Suurus

Suurem, Väiksem

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast