Rituaalne puhastuskomplekt | Koidukuma

47,00 

Rituaalne puhastuskomplekt, mis koosneb suurest seestpoolt pärlmutrikarva merekarbist, kuhu saab puhastuse toimingu jaoks asetada komplektiga kaasasolevad palo santo või salvei. Suure sulega saab lehvitada suitsu laiali. Puust karbike on justkui väike kodu puhastustarvikutele, et need saaksid peale tarvitamist omaette olla ja taastuda.

PALO SANTO

…saadakse palo santo-nimelise puu langenud oksadest, mis kasvavad eelkõige Lõuna-Ameerikas ning mõndades Kesk-Ameerika piirkondades. Palo santo kuulub tsitruliste perekonda ning on suguluses viirukipuu ja mürriga. Tal on puidune lõhn, milles on tunda mändi, sidrunit ja münti. Hispaania keelest tõlgituna tähendab palo santo “püha puud”.

Palo santot nauditakse üle kogu maailma tänu tema energeetilisele puhastamisoskusele ja tervendavale toimele, mis sarnanevad salveile ja seedrile. 

Ta on tugev ravim, mis on võitnud inimeste südamed tänu oma võimele hoida energiad maandatuna ja selgetena. Palo santo annab välja ergutavat aroomi, mis tõstab meie vibratsiooni meditatsiooniks ja lubab sügavamat kontakti Allikaga/Kõiksusega.

Usutakse, et palo santo edendab loovuse voolamist ning toob head õnne neile, kes on avatud selle maagiale.

TERVENDUS

Palo Santot on traditsiooniliselt kasutatud külmetus- ja viirushaiguste sümptomite, astma, peavalu, ärevuse, depressiooni, põletike leevendamiseks, stressi ja emotsionaalse valu alandamiseks jne. Palo santo eeterlik õli on ktõhus abitervendaja aroomiteraapias ja massaažis. Suurepärane, rahustamaks immuun- ja närvisüsteemi haigusest paranemisel.

PÕLETAMISJUHIS

Kasuta tikku, välgumihklit või küünalt, et süüdata oma palo santo puit. Hoia ühte otsa umbes 45-kraadise nurga all leegi sees. Lase puidul põleda 30-60 sekundit ning siis kustuta leek kas puhudes või raputades.

RUUMI PUHASTAMINE

Alusta ruumi puhastamist välisuksest, liikudes päripäeva mööda ruumi/kodu. Erilist tähelepanu pööra nurkadele, sinna kipub kogunema seisev energia. Tossuta ruumi ja lase suitsul levida kõikjale. Võib juurde öelda vabas vormis puhastava mantra/palve, inspiratsiooniks allpoololev:

“Ma puhastan selle ruumi vanast, negatiivsest ja mittekasulikust. 
Olgu see ruum täidetud puhta valguse ja energiaga!”

ENDA PUHASTAMINE

Tee päripäeva ringe ümber iseenda, sh jalataldade. Võib juurde öelda vabas vormis puhastava mantra/palve, inspiratsiooniks allpoololev:

“Puhastan ennast kõigest, mis mind enam ei teeni, puhastan ennast vanast ja ebavajalikust! Olen täidetud puhtast ja mõjutamata valgusest ja energiast!”

KRISTALLIDE & VÄEESEMETE PUHASTAMINE

Kui sul on palju kristalle, on väga mugav neid palo santo tossuga puhastada. Lihtsalt tossuta õhku nõnda, et see leviks kõikjale kivide vahele. Sama teha teistsuguste väeesemetaga (sauad, unenäopüüdjad jne).

NIPP: palo santo suitsu aitab väga hästi levitada linnusulg või nendest tehtud lehvik!

VALGE SALVEI

…on olnud indiaanlaste püha taim aastatuhandeid. Nad on kasutanud seda erinevatel spirituaalsetel, meditsiinilistel ja praktilistel viisidel. Paljudele pärismaalastele on salvei suur osa nende elust. Usutakse, et Salvei põletamisest eralduv suits aitab kanda palveid Loojale, samal ajal puhastades negatiivsust ja madalaid energiad, jõude, mõjutusi, emotsioone ning mõtteid.  

Valge salvei viiruk puhastab õhku, sest salvei taimel on lisaks energeetilisele puhastusele ka antibakteriaalne toime. Indiaanlased põletasid salvei taime, et tugevdada vaimset selgust. Selle teraval ja läbitungival suitsul on meelele ja mõtetele puhastav efekt, mis toob välja teravama teadlikkuse. Nõnda mõjub salvei soodsalt ka loovale tegevusele ning keskendumisele.

Salvei on väga maagiline taim, mis töötab mitmel erineval tasandil. Usutakse, et salvei suits tervendab, kaitseb ja puhastab vaimu, hinge ja emotsionaalset keha. Õppides tundma salvei taime vaimu, on meil võimalik avaneda kõrgematele teadmistele ja tarkustele.

Salvei aitab kaasa ka negatiivsete ioonide vabastamisele (loe ioonide kohta lähemalt meie Päeviku blogipostitusest “Miks on oluline viibida looduses“).

Spirituaalses kontekstis saab salveitõrvikuga puhastada energeetiliselt:
-iseend (aura, energiakeskused);
-oma kodu ja ümbrust;
-väeesemeid (kristalle jms).
Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

NB! Puhastamisrituaale võib kohandada endale sobivaks! 

 

1 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Salvei tõrvik ca´10 x 5 cm

Palo santo pulk keskmises mõõdus/kaalus

Merekarp ca´ 12 x 8,5 x 3 cm

Sulg 23 cm

Puust karbike 21,5 x 16 x 10,5 cm

Lisainfo
Tootete valik

väike palo santo merekarbiga, suur palo santo merekarbiga, merekarp

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast