Öökulliga noorkuu-kujuline unenäopüüdja

10,90 

Kuldse noorkuu võrgu küljes ripub õhukesest vineerist öökullike, kes magaja und valvab. Unenäopüüdjat kaunistavad veel 5 täpilist linnusulge, mis ripuvad puithelmestega nööride otsas ning üks imetilluke unenäopüüdja, mis ühe sule paela küljes.

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

☛Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Jutunurga blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: pikkus 47 cm, riputusaas 13 cm, rõnga diameeter 20,5 cm. 

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Juba väga ammuse traditsiooni kohaselt oli indiaanlaste juures levinud unenäopüüdja, mida kasutati selleks, et püüda kinni kõik halvad unenäod ning et head uned jõuaksid magajani.

Legend räägib, et ühte vana indiaani hõimu kimbutasid tihti halvad unenäod. Ühel ööl sai nende vaimne juht aga nägemuse, milles oli ämblikukehaga kõrgem olevus. Ta hakkas ringselt oma võrku kuduma, selgitades, kuidas see sümboliseerib elu ringi ja meid mõjutavaid jõude.

Ringi täiuslikkuse loob auk selle keskel, läbi mille pidavat pääsema head unenäod ja nägemused magajani, andes sellest märku liikuvate sulgedega. Halvad uned jääma aga võrku kinni ning seisma seal seni kuni hommikupäike need minema pühib. Pealik jagas oma teadmisi hõimuga ning sellest ajast peale on unenägude püüdja indiaanlaste seas olulisel kohal.

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast