Merkaba pendel mäekristall

13,00 

Kristallpendel

Pendlit kasutatakse peamiselt ennustusvahendina- temalt saab küsida mineviku, tuleviku ja oleviku kohta, saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele, leida esemeid, kohti ja elusolendeid, ennustada ilma. Küll aga ei pruugi paljud teada, et pendel on ühtlasi ka suurepärane tšakrate ehk energiakeskuste tasakaalustaja ning kristallide puhastaja-laadija!

Merkaba sümbol

Sõna Merkaba koosneb tegelikult kolmest eraldi sõnast: Mer, mis tähendab valgust, Ka, mis tähendab vaimu ja Ba, mis tähendab keha. Need kolm sõna kokku panevad kokku vaimu ühendusega kehaga, mida ümbritseb valgus. Sümbol, mis kujutab endast tähe kuju, arvatakse olevat täiesti valgusest valmistatud jumalik sõiduk, mis on mõeldud vaimu ja keha transportimiseks või ühendamiseks kõrgemate valdkondadega. 

Mäekristall

Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

☛Pendli kasutamise kohta loe lähemalt meie Jutunurga blogipostitusest!

Mõõdud: kristalli pikkus 2 cm,  keti pikkus 17 cm.

Tarne: 1-3 päeva.

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast