Merkaba pendel ametüst

13,00 

Kristallpendel

Pendlit kasutatakse peamiselt ennustusvahendina- temalt saab küsida mineviku, tuleviku ja oleviku kohta, saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele, leida esemeid, kohti ja elusolendeid, ennustada ilma. Küll aga ei pruugi paljud teada, et pendel on ühtlasi ka suurepärane tšakrate ehk energiakeskuste tasakaalustaja ning kristallide puhastaja-laadija!

Merkaba sümbol

Sõna Merkaba koosneb tegelikult kolmest eraldi sõnast: Mer, mis tähendab valgust, Ka, mis tähendab vaimu ja Ba, mis tähendab keha. Need kolm sõna kokku panevad kokku vaimu ühendusega kehaga, mida ümbritseb valgus. Sümbol, mis kujutab endast tähe kuju, arvatakse olevat täiesti valgusest valmistatud jumalik sõiduk, mis on mõeldud vaimu ja keha transportimiseks või ühendamiseks kõrgemate valdkondadega. 

Ametüst

Ametüst on sisemist tarkust tugevdav kristall, ta kergendab otsuste tegemise protsessi, kaasates sinna terve mõistuse ja intuitsiooni.

Ametüst on kõrge vibratsiooniga kivi, tema rahulikkus soodustab kõrgemaid teadvusseisundeid ja meditatsiooni. Vaimselt aitab ametüst tunda end terviklikumana, keskendumana ja oma võimeid kontrollida.

☛Pendli kasutamise kohta loe lähemalt meie Jutunurga blogipostitusest!

Mõõdud: kristalli pikkus 2 cm,  keti pikkus 17 cm.

Tarne: 1-3 päeva.

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast