Larimar hõbekõrvarõngad

18,89 

Minimalistliku, kuid klassikalise disainiga larimariga hõbekõrvarõngad Koidukuma meistritelt.

Larimar on üks meie planeedi uusimaid avastatud kristalle. Ta on spirituaalsust kiirgav kivi, mis avab uusi dimensioone ja ergutab Maa arengut. Larimar kergendab mediteerimist, suhtlemist inglitega ja teiste maailmadega. Ta lahustab piire ja suunab meie hingesid õigetele teedele.

Larimar stimuleerib loovust ja julgustab meid „vooluga kaasa minemist“. Temaga leiame üles enda sisemise lapse ja oskuse vahetut rõõmu tunda. Ta aitab kõrvaldada meie endi loodud pinged ja tõkked, kõrvaldada hirme ja saada üle märterlikkusest. Stressi ja vältimatute muutuste perioodidel aitab larimar meil meelerahuga neist läbi kulgeda.

Larimar tõstab meie teadlikkust loomulikul teel ning harmoneerib meie keha uute kõrgemate vibratsioonidega.

VÄRVI ENERGIA: larimarist kumav türkiisi värv peegeldab talve üleminekut kevadele kui sinised toonid muunduvad rohelisteks. See on värske, vastuvõttev energia, mis kingib meile uue kasvu ja elu arenedes rahu. Ta toob lootust, taastumist ja tasakaalu. Türkiis toob rahu peale tormi, maandab stressi ja neutraliseerib äärmused. Ta aitab tõmmata tagasi agressiivsust ja tegeleda raevuga, toob meid tagasi oma keskmesse. Heledamates toonides türkiisivärvi kristallid tõstavad läbi spirituaalsuse sisemist harmooniat ja rahu.

Tugevamates ja rikkalikemates toonides türkiis on tähelepanuväärselt võimas kiir. See toob tuntavat võimu ja paindlikkust.  Türkiisi värvid aitavad lahustada meie sallimatust ning kohaneda uute ideede ja keskkondadega.

1 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LARIMARIGA HÕBEKÕRVARÕNGAD

Mõõdud: pikkus ilma konksuta 5 cm; kristalli läbimõõt 0,5 cm
Materjal: kivideks naturaalsed larimari kristallid, konksud hõbe prooviga 925″, muud osad hõbetatud
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilsed omadused

Struktuur: trikliinne
Tšakra: kurgu- ja südametšakra, kolmas silm
Tähtkuju: sobib kõigile võrdselt
Element: vesi

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast